Uzm. Dr. Şebnem Tamcı - Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon İzmir

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
İlgi Alanı
SEO
Fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı Uzm. Dr. Türk Hekimleri com projesinden bir profil sahibi oldu. Bu sayfadan hastalarına bilgilendirici sağlık bilgileri paylaşmakta olan Uzm. Dr. Şebnem Tamcı, "Canlılığın yegane amacı öğrendiğin bilgiyi aktarmaktır. Bu nedenle Türk Hekimleri platformu bilgi paylaşmak için çok elverişli bir mecra bunu es geçmeden tüm hekimlerin bu mecra üzerinden bilgi paylaşımında bulunmasını umuyorum" dedi.

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Dr. Şebnem Tamcı uzmanlığını 9 Eylül Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ana bilimdalından almıştır. Uzun yıllardır İzmir’de hastalarına hizmet vermekte olan Uzm. Dr. Şebnem Tamcı Ocak 2021 itibari ile Özel İzmir Can Hastanesi' nde çalışmaktadır.

Teknoloji her alanda geliştiği gibi fizik tedavi alanında da büyük bir hızla gelişmektedir. Teknolojik cihazların gelişmesi hastalıklarında tedavisinde de büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu alandaki gelişmelere yönelik değerlendirmelerde bulunan Uzm. Dr. Şebnem Tamcı, "Geçmiş yıllara nazaran özellikle benim doktorluğa başladığım yıllar göre günümüz kıyaslandığında gerçekten Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında teknoloji oldukça ilerlemiş durumda. Bu durum tüm tedavi yöntemlerini geçmişten günümüze kadar derinlemesine etkilemiş bir husus. Bununla beraber tüm gelişmeler hız kesmeden devam etmekte" dedi.

de yer alan sayfasından bilgilendirmeler yapmaya devam eden Uzm. Dr. Şebnem Tamcı profili üzerinden tüm iletişim bilgilerine ulaşabilir isterseniz soru sorabilir ve yardım alabilirsiniz.

StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.