Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Uzm. Dr. Necdet Batuhan Tamcı - Kardiyoloji Doktorları İzmir

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
536
Tepki Puanı
12
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Necdet Batuhan Tamcı ülkemizin önemli kardiyologlarından birisidir. İzmir Özel Can Hastanesinde Kardiyoloji Uzmanı olarak görev yapmakta olan Necdet Batuhan Tamcı aynı zamanda Türk Hekimleri portalında bilgi paylaşımları yapman bir hekim.

Özellikle ilgilendiği alnlardan olan; Kalp Yetmezliği, Yüksek Tansiyon (Hipertansiyon), Koroner Arter Hastalığı, Kalp Çarpıntısı, Kalp Hastalıkları, Miyokard Enfarktüsü (Kalp Krizi), Kalp Ritim Bozukluğu, Hiperlipidemi, Kalp Romatizması, Bayılma olarak belirtilen mesai arkadaşları tarafından yoğun çalışan hastalarına büyük bir hassasiyetle yaklaşan bir hekim olarak tanımlanıyor.

Kalp kuşkusuz vücudumuzun en önemli organlarından birisi. Her ne kadar diğer organlar dan hayati olanlar olsa da Kalp yoksa hiçbiri yok. Bu nedenle kalp sağlı da çok önemli bir alan. Kalbinde en ufak bir rahatsızlığı olan kişiler kişisel hayatlarında bunun sıkıntısını çekiyor ve rutinlerine devam ederken zorlanıyor.

Her daim bu alanda tecrübeli ve uzmanlaşmış hekimlere ihtiyaç duyuluyor. Necdet Batuhan Tamcı da bu alanda görev yapan önemli hekimlerden birisi.

Necdet Batuhan Tamcı'ya portalından ulaşabilir sayfasında yer alan iletişim bilgileri aracılığı ile doğrudan irtibata geçebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.