Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Ümraniye Bilgisayar Servisi Firmaları

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
1,371
Tepkime puanı
15
Yaş
31
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Günümüzde en sık kullanılan teknolojik cihazlardan biri olan bilgisayarlar, eğitimden iş hayatına kadar pek çok sektörde aktif olarak yer almakta ve büyük bir görev üstlenmektedir. Her türlü bilginin kayıtlı tutulduğu bilgisayarların temel bakımları ve kontrolleri sık sık yapılmalıdır. Aksi halde bilgi kaybı yaşanabilmekte ve bu bazen büyük sorunlara neden açabilmektedir. bilgisayar bakım, tamir ve 2.el bilgisayar alımı yapmakta olan bir firmadır. Bilgisayarınızın tamire, bakıma ihtiyacı olduğu durumlarda başvurabileceğiniz firma en iyi kalitede hizmeti sunmak için çabalamaktadır.

2005 yılından bu yana müşterilerine en iyi ve en kapsamlı şekilde hizmet sunabilmek amacı ile sürekli gelişen ve imkanlarını geliştiren Koliva Bilgisayar, olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Bozulan bilgisayarlarınız için tamir ve bilgisayar bakımı, 2.el bilgisayar alımı, akıllı saat alımı gibi hizmetleri müşterilerine sunan firma uygun fiyat yüksek kalite anlayışı ile çalışmakta bu sayede memnun müşteriler elde etmektedir. İstanbul içinde sizler için en iyi kalitede hizmet sunmayı amaçlayan ve bu doğrultuda sürekli gelişerek ilerlemeye devam eden Koliva Bilgisayar, taleplerinize anında cevap verebilecek, sorunlarınıza hızlı çözümler üretebilecek çalışma kapasitesi ile hizmetinizdedir. Bilgisayar satışı ve teknik destek hizmeti ile yapılandırılan Koliva Bilgisayar, olarak yaklaşık 15 yıldır bu sektör içerisinde yer almakta ve bünyesine kattığı değerler doğrultusunda müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Sizde bilgi ve fiyat almak için hemen adresine gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.