Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Ümraniye Bilgisayar Servisi Tavsiyesi

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
1,371
Tepkime puanı
15
Yaş
31
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Günlük hayatta en sık kullanım sağlanan teknolojik cihazlardan biri olan bilgisayarlar nadiren de olsa sorun çıkarabilmektedir. Özellikle devamlı kullanıma sahip olan bilgisayarlarda daha sık görülen sorunlar, servisler tarafından giderilebilmektedir. olarak müşterilerine kaliteli, güvenli ve sigorta kapsamlı hizmet sağlayan sektördeki tecrübeleri doğrultusunda teknolojiyi takip eden ve teknolojik gelişmeleri bünyesine katan başarılı bir firmadır. Servise bırakılan cihazların 7/24 güvenlik kamera sistemleri ile korunması ve yaşanabilecek olumsuzluklara karşı cihazların sigorta kapsamına alınması gibi etkin hizmetleri ile insanlar tarafından tercih ve tavsiye edilen işletme, donanımlı kadrosu ile en iyi şekilde onarım hizmetlerini yerine getirmektedir.

Bilgisayar arızaları tamiri, toplama bilgisayar, aksesuar, ekran yapımı, şarj adaptörü değişimi gibi hizmetleri ile kaliteli, hızlı ve güvenli bir şekilde etkin hizmet sağlayan Koliva Bilgisayar, işleme alınan cihazlarınızın durumunu öğrenebilmeniz için QR kod uygulaması ile bilgi vermektedir. Kolayca takip edebileceğiniz cihaz durumlarınız ile ilgili işlemler sona erdiğinde nıza giderek cihazınızı teslim alabilirsiniz. Serviste kaldığı süre boyunca yangın, hırsızlık, deprem gibi oluşabilecek risklere karşı sigorta ile güvence altına alınan cihazlarınız firma tarafından özenle korunmaktadır. Sizde bilgisayar tamiri açısından kaliteli, etkili, güvenli ve hızlı bir hizmet almak istiyorsanız web sitesiniz ziyaret edebilirsiniz. Firma hakkında detaylı bilgi ve iletişim için site içerisindeki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.