Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Prestige Perde & Kumaşçılık

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
802
Tepki Puanı
14
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Günümüzde birçok kişi yaşam veya çalışma alanlarını daha şık yapmak için çeşitli ürünleri tercih etmektedir. Bu ürünlerin başında ise perdeler, duvar kağıtları, kumaş ürünleri gelmektedir. kurulduğu günden günümüze kadar tüm müşterilerine birinci sınıf ve kaliteli perde modelleri, döşemelik kumaş, , perde kumaşı ve duvar kağıdı gibi farklı ürün gruplarında onlarca farklı seçenekte ürünler sunmaktadır. Üstelik bu ürünlerini üç katlı ve 1000 M2’LİK özel bir konsept mağazasında sizlere sergilemektedir. Kendi ürettiği ürünlerin dışında ayrıca dünyaca ünlü markaların birçok ürününü de müşterilerine ulaştırmaktadır. Bu markalar arasında Vakko, Versace, Home Sweet Home, Casa Naturale, Wallogy, Zambaiti, Marburg, Origin, Khroma, Carlucci, Murella, Komar, Galerie ve Grandeco gibi firmalar yer almaktadır.

Sizlerde tüm bu ürünleri incelemek için adresine gelebilir veya online sitemizi ziyaret ederek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yüzlerce çeşit ve markaya ait ürünleri incelemeden ve fiyat teklifi almadan tercih yapmayın. En uygun ve en kaliteli ürünler adresinde sizleri beklemektedir.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular