Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Zebra Perde Çözümleri

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
711
Tepki Puanı
13
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Birçok perde tamircisi ipi kopmuş, mekanizması bozulmuş veya yırtılmış birçok perdeyi çok rahat bir şekilde onarmaktadır. Perdenin tamiri doğru bir şekilde yapıldığı zaman perde eski haline dönebilir. Perdenizin onarımı ve yenilenmesinde perde onarımcıları, sizi büyük bir maddi sıkıntıdan kurtaracaktır. Makul miktarlara bozulan perdelerinizi onarabilir ve yeni perde almaktan kurtulabilirsiniz. daha fazla mekanizması bozulduğu için tamir edilmesi gerekmektedir. Mekanizmasında sorun olan perdeler düz durmaz ve açılıp kapanırken sorun yaratır. Arıza çıkaran zincirli veya yaylı stor mekanizmaların değişimi olmaktadır. Yıpranmış stor perde kumaşınız, mekanizmanın sabit kalması koşulu ile kataloglardan istediğiniz renk ile değiştirilebilir.

Zebra perde nedir? Şeklinde son zamanlarda gelen sorular olmaktadır. Buna en net bir şekilde sitesinden cevap bulmanız mümkündür. Kısaca konuya değinmek gerekirse; opak ve saydam şeritleri olan kumaştan yapılan görüntüsünden dolayı bu ismi alırlar. Bu perdeler hem tül hem de perde olarak kullanılır. Halk arasında tül perde olarak da isimlendirilir. Zebra model perdeler ile dışarıdan gelen rahatsız edici ışığı önleyebilir ya da ışığı azaltabilirsiniz. Ahşap veya metal perdelerin arıza çıkaran mekanizmaları tamir edilebilir. Jaluzi perdenin ahşap ya da plastik kısmı kırılmış ise yenisi ile değiştirilir. Çekilen ipinde kırılma var ise ip rengini seçerek değişim yapılabiliriz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular