Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Motoryat Eğitimi Hizmetleri

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
644
Tepki Puanı
13
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Uluslararası yolculuk yapabilmek için gerekli olan eğitimi uygulama yeri Ataköy Marina Mega Yat Limanı’nda hizmetleri kapsamında Ataköy Marina Denizcilik Akademisi ile alabilirsiniz. Henüz acemi bir motoryat kaptanıysanız ve özel teknenizde kaptanlık yapmak isterseniz eğer, marinada kendi bünyemizdeki 15 metre uzunluğunda çift motorlu yatımız ile becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Alacağınız bu özel Motoryat eğitimi ile motoryat kaptanının alması gereken tüm eğitimi eksiksiz ve verimli olarak alabilir böylece deneyimlerinizi çok sevdiğiniz denizde uygulayabilirsiniz. nu kaliteli hizmet personelimiz, profesyonel ve deneyimli kadrosuyla kolayca alabilirsiniz ve denizde uygulamalı ile zamanla kendinizi geliştirebilirsiniz.

Çok sevdiğiniz denizde yeni yerler keşfetmek, mavi macerada sevdiklerinizle beraber çıkacağınız bu yolculuklarda kendi teknenizi kendiniz yönetmek artık çok kolay. Tek yapmanız gereken Ataköy Marina Denizcilik Akademisi’ne başvurmanız yeterli olacaktır. Hem profesyonel hem de amatör denizcilik eğitimlerini alarak hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Bilgi için hemen sizde adresine gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular