Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Maltepe Sineklik Ücretleri

arkan

Forever StarTR!
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
14 Eyl 2019
Mesajlar
39
Tepki Puanı
1
Yaş
36
Konum
istanbul
Web sitesi
wmnet.org
Sineklik kullanmak evinizi sineklerden ve böceklerden koruyacaktır. Sıcak yaz günlerinde klima kullanmak yerine pencere ve balkonlarınızı açarak rahat rahat çalışmanızı, oturmanızı ve iş yapabilmenizi sağlayacak olan tek şey incecik tel sineklik olacaktır. Bu tel ler sizin temiz hava almanızı engellemeyecek ama aynı zamanda zararlı kimyasallara maruz kalmanızı engelleyecektir. Tel sinekliklerin birçok çeşidi olduğu için bütçenize ve zevkinize en uygun modelleri seçebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz yerin özelliği de bu noktada oldukça önemlidir. Genellikle dışa doğru açılan model tercih edilse de dar camlarda ve binaların yakın olduğu durumlarda sürgülü veya katlanan sineklikleri tercih edebilirsiniz. Fiyat olarak çok farkları olmasa da uygun tel yerine kaliteli tel tercih ederek kullanım süresini uzatabilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular