Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Kaliteli Sineklik Ürünleri

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
1,088
Tepki Puanı
15
Yaş
31
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Özellikle yaz aylarında kapı ve camların açılamamasının en büyük nedenlerinden biri olan sivrisinek ve kara sinekler sıcak havaların kâbusu olmaktadır. Bu nedenle kapı ve cam sistemlerinde kullanmak özellikle yaz aylarının nemli ve sıcak geçtiği bölgelerde çok daha fazla önem kazanmaktadır. Eskiden cam ve kapılar için tek tip olarak üretilen sineklik modelleri günümüzde gelişen teknolojiyle beraber geliştirilerek daha farklı formlara kavuşmuştur. modelleri sürgülü yapısı ve kullanışlı tasarımı nedeni ile günümüzde en fazla tercih edilen sineklik modelleri haline gelmiştir. Sık dokusu sayesinde uçan haşere ve böceklerin açık camdan girişini engellemekte bu sayede en sıcak yaz aylarında bile rahatlıkla cam ve balkon kapılarınızı açabilmenize imkân sağlamaktadır.

Tatil beldelerinde özellikle yaz aylarında çok fazla yer alan sivrisinekler ev ve işyerleri için en büyük sorunlar haline gelmektedir. Bu gibi yaşam alanlarında cam ve kapı sineklikleri kurtarıcı rol oynamaktadır. Yeni nesil modelleri ve plise sineklik modelleri sayesinde yaşam alanınızdaki kapı ve cam sineklikleriniz hem daha şık hem de daha modern bir görünüm ile sizi sineklerden koruma işlevini yerine getirmektedir. En yeni modelleri ile gelişmiş tasarımlarda kaliteli sineklik ürünleri için sitesini ziyaret edebilir, talep ettiğiniz ürünler ile ilgili her türlü bilgiye sahip olma noktasında firma ile irtibata geçebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.