Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Çocuklar İçin İngilizce Eğitimi

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
802
Tepki Puanı
14
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
gerçekten gerekli mi sorusu son zamanlarda pek çok ebeveynin aklını karıştıran konular arasındadır. Çocukların önünde uzun yıllar olduğunu ve yabancı dil eğitimi almak için erken olduğunu düşünen pek çok ebeveyn vardır. Ancak bunun doğru olmadığını söyleyebiliriz. Çocukların zihni yetişkinlere göre çok daha berrak olduğu için yeni öğretilmek istenen bir konuyu çok daha kolay öğrenebilirler. Örneğin, 2-3 yaşlarındaki bir çocuk sizden gördüğü hareketleri tekrarlamaya meyillidir. Çünkü çocukların zihni bu dönemde öğrenmek için açıktır. Bu noktada çocuklar için İngilizce eğitiminin bir gereklilikten ziyade ilerleyen dönemlerde zorlanmaması için bir zorunluluk olduğunu ifade edebiliriz. Bu sebepten dolayı oldukça tavsiye edilen bir süreçtir.

Çocuklar için İngilizce eğitiminin yetişkin eğitimlerinden farklı olması gerekir. Oyun döneminde olan çocuklara oyun ile karışık bir şekilde eğitim verilmesi durumunda kolay bir şekilde yeni bir dile adapte olacaklardır. Üstelik oyun şeklinde eğitim alan çocukların derslerden sıkılma ihtimalleri de düşer. Bu sayede çocuklar çok daha kolay bir şekilde yeni bir dile adapte olurken keyifli dakikalar geçirebilir. Siz de çocuğunuzun zihninin öğrenmeye açık olduğu bu dönemde eğitim almasını sağlayabilirsiniz. Miniklerin geleceği için hemen harekete geçebilirsiniz! Sizlerde gibi dersler ve daha fazlası için hemen adresine gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.