Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Yurt Dışında Havayolunda Çalışma Fırsatları

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
802
Tepki Puanı
14
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Havayolu şirketlerinde çalışmak isteyen bireyler için mülakat süreci oldukça zor geçtiğinden dolayı adaylar destek almak istemektedir. Firma olarak adaylara birçok destek sunarak adayların başarılı bir sonuç almalarına yardımcı olmaktadır. imkanlarına sahip olmak isteyen bireylere de online yardımcı olunmaktadır. Pratik ve uygulanabilir çözümler ışığında eğitim fırsatı sunmaktadır. Çevrimiçi mülakat, mülakat kişilik testi, mental danışmanlık ve stres yönetimi, kariyer koçluğu, çalışan kokpit ve kabin ekipleri için mentorluk hizmetleri adaylara sağlanmaktadır. için gerekli tüm eğitimleri sunarak adayların başarısına başarı katmaya çalışır.

Havayolunda çalışan bireylerin yabancı dil eğitiminin de olması son derece önemlidir. Bundan dolayı de olmak üzere birçok yabancı dil eğitimi sunarak adayların kendisini geliştirme fırsatı sunar. Çevrimiçi mülakat similasyonu hizmeti ile adayların hazırlık derecesini ölçerek eğitim planları hazırlar. Alanında tecrübeli ve kaliteli eğitmenler bulunmaktadır. Üstelik olanakları da adaylara tanınmaktadır. İş alımı sırasında kaliteli bir özgeçmişe sahip olmak oldukça önemlidir. Bundan dolayı firma öz geçmişlerinizi uluslararası ATS uyumlu hale getirerek iş fırsatını artırmanıza da imkân sunar. Üstelik Cv hazırlama sürecinde Türkçeden İngilizceye çeviri ve İngilizce ile hazırlanan özgeçmişlerinizde de iyileştirme yapmaktadır. Tecrübeli eğitmenler aracılığıyla kaliteli bir eğitim almak için Avicoaching firmasını tercih edebilirsiniz. Firma hakkında detaylı bilgi almak için sitesini inceleyebilir ve iletişim kurabilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular