Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Youtube Minimalizm Kanalı

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
574
Tepki Puanı
12
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Minimalist yaşam anlayışı, insan hayatındaki maddi manevi tüm unsurların kişisel ve mecburi ihtiyaçlara göre sınırlandırılarak en az miktara indirilmesi ve hareket serbestliğinin arttırılması, yaşam kalitesinin ve yaşam konforunun arttırılması amacı ile tüm nesne ve varlıklardan soyutlanma şeklini benimseyen bir yaşam biçimidir. Çok eski bir geçmişe sahip olan kavramı insan yaşamında artan varlıkların mutluluk yerine kargaşa getirdiğine ve ne kadar az varlığa sahip olunursa, para ile ilişki ne kadar az olursa mutluluğun ve yaşam standardının o kadar artacağını savunmaktadır. Bununla ilgili olarak açılan Youtube kanalları ve bloglar, Minimalizm hakkında detaylı bilgilendirmeler yapmakta ve Minimalist yaşam tarzını benimsemek isteyen bireylere yol göstermektedir.

Minimalizm kavramının temelinde oluşturulması gereken kavramlardan biride kişisel gelişimdir. teknikleri bireylerin bünyelerine yeni özellikler katmalarına yardımcı olmakta, kültürel düzeyde daha iyi bir seviyeye gelmelerinde yardımcı olmaktadır. Kişisel gelişimi esas almış bir birey eşyalardan ziyade insanın önce kendiyle mutlu olabileceğini, paranın değersizliğini ve varlıkların geçici olduğunun bilincinde olarak yaşamını sürdürmektedir. Bu sayede özüne kavuşmuş, benliğiyle mutlu olabilen bireyler hem kendi sağlıkları hem de toplum sağlığı yararına fayda sağlamaktadırlar. Minimalizm ve kişisel gelişim kavramları özünde birbiri ile bağlantısı olan ve yenilikçi yaşam tarzını destekleyen kavramlardır. İnsanların daha özgüvenli ve daha sağlıklı, mutlu bir hayat yaşayabilmeleri için onlara yol göstermektedir. Hemen kanala abone olmak için adresine gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular