Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Yenilikçi Beyin Jimnastiği Uygulaması

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
1,221
Tepkime puanı
15
Yaş
31
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Site Url
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mindfreegames.yedi
Site Title
Yenilikçi Beyin Jimnastiği Uygulaması
Yenilikçi beyin jimnastiği uygulamasıyla bilişsel becerileri göstermenin kapıları aralanabilir. Diğer uygulama ve oyunlar, bilişsel becerilerin yalnızca birkaçının hedeflenmesini sağlar; Yedi, benzersiz yaklaşımıyla korteksteki tüm alanların ateşlenmesini sağlar. Görsel, mekansal, sözel, müzik, matematik, hafıza ve motor yeteneklerinizi geliştiren yedi beceri faaliyeti, uygulama içerisinde yer alır. 38 farklı oyun arasından seçim yapabilir ve yüz bin kombinasyon arasından seçim yaparak kendi görevinizi oluşturabilirsiniz.

Uygulama içerisinde seçilen oyunlar, farklı becerileri birleştirirken başarı için tüm oyun seviyelerine katılmak gerekir. Yedi becerinin uygulama vasıtasıyla birleştirilmesiyle beyninize meydan okuyup yeni ilişkilere zemin hazırlarsınız. Oyunlarda birçok farklı bilişsel beceriyi birleştirdikçe bu becerilerden sorumlu olan nöronlar, birlikte ateşlenecek ve birbirine bağlanacaklar. Beyinde bilişsel yetenekleri geliştirecek yeni yollar oluşturacaksınız. Beyin eğitimindeki yenilikler sayesinde kapsamlı brain training yapılmış olur.

Oyunun mekaniği oldukça kolaydır ve kontroller kullanıcı dostudur. Kartlar satın alınarak değerlerinin artması için birleştirilir ve çok daha değerli hale geldiklerinde satılır. Kartların birden fazla boyutu mevcuttur ve her biri kortekste farklı bir nöron grubunu aktive eder. En iyi kart birleştirmelerinin yapılabilmesi ve kartların değerini maksimum düzeyde arttırabilmek için tüm boyutlara dikkat edilmelidir. Yedi, uygulama olarak cognitive program olup beyin gelişimine inanılmaz katkı sağlar.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular