Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Windows 10 ve Diğer Birçok Dijital Ürün Anahtarı Uygun Fiyatlarla

grapseo

Forever StarTR!
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Haz 2020
Mesajlar
49
Tepki Puanı
0
Yaş
32
Konum
Diyarbakır
İlgi Alanı
web
Cinsiyet
Erkek
En çok kullanılan Windows uygulamalarından birisi olan office yazılımları herkes için en kusursuz yazılım olarak bilinir. Özellikle işletmeler için tercih edilen bu özel yazılımlar ile sizler de hızlı bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve yazı yazarak hesaplamalar yapabilirsiniz. Bu yazılımların lisansını alarak süresiz kullanıma sahip olmanız mümkün. şeklinde arama yaptığınızda web sitemiz üzerinden ihtiyaçlarınıza uygun şekilde bilgilere erişebilirsiniz. Hızlı ve tamamen güvenilir bir şekilde hizmet sunan web sitemiz gerek alt yapısı gerekse profesyonel sistemi ile tamamen sizlerin tercihlerine çözüm üretmek adına programlanmıştır. Sizler de hemen bu özel hizmet deneyiminden faydalanarak bu benzersiz hizmetle tanışabilirsiniz. Ek olarak gibi menüleri de kullanarak farklı ürün anahtarlarına erişebilirsiniz.

Uygun fiyatlı Office 365 Lisans

Ofis ürünlerinin lisansı bittiğinde ya da yeni bir lisans almak istediğinizde hemen bizlerle irtibat kurarak bu benzersiz hizmet deneyimi ile tanışmanız mümkün. İhtiyaçlarınıza karşılık profesyonel bir hizmet deneyimi sunan bu yazılım, günlük pek çok işinizi hızlı bir şekilde yapmanıza yarayan özel bir yazılımdır.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.