Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Ücretsiz Emlak İlanı Vermek

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
923
Tepki Puanı
15
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Emlak ilanı vermek ve satışa sunulmak istenen evler için site üzerinden destek alabilirsiniz. Sitenin ana sayfası üzerinde yer alan ilan ekleme butonundan dilediğiniz gayrimenkul ya da arsanın satışı için bir adım atabilirsiniz. ilanı hizmetleri, genel olarak, konut, iş yeri, bina, arsa, projeler, devre mülkler, turistik tesisler ve benzeri mekanları içerir. Bu başlıklar altında ilan oluşturabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra, site üzerinden talep formunu doldurarak bu yönde en iyi teklifleri alabilirsiniz. Satılık araç arayan ya da aracını satmak isteyen bireyler, vasıta talep formunu doldurabilirler. Bu formda araçla ilgili bilgiler sizlerden talep edilir.

Site üzerinde vasıta araçlar arasında; klasik araçlar, elektrikli araçlar, hasarlı araçlar, deniz araçları, araçlar, motosiklet, otomobil ve benzeri taşıtlar yer alır. Taşıtların yanı sıra, gayrimenkul talep formunu doldurarak da gayrimenkulünüz için en iyi teklifi alabilirsiniz. Site üzerinde vereceğiniz ilanlarda ister ister kiralık ilan verebilmeniz mümkündür. Vereceğiniz ilanlara kısa sürede müşteri bulunmaktadır. Aynı zamanda, sizin aradığınız araçlar ya da gayrimenkulleri de kısa sürede harita bul opsiyonundan bulabilmeniz mümkündür. Dolayısıyla site üzerinde satış ya da kiralama ilanı verebilirsiniz. Bununla birlikte, ev ya da araç satın almak için sitedeki ilanları da kontrol edebilirsiniz. Genel olarak, emlak hizmetlerini kontrol etmek için linkini kontrol edebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular