Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Türkü Sözleri Sitesi

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
920
Tepki Puanı
15
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
ve benzeri kategorilerin yer verildiği sitede, bu anlamda farklı hizmetler alabilirsiniz. Sitede yer alan türkü sözlerinin sahipleri farklı türkü yazarlarıdır. Her yöreye uygun olarak yazılan türkü sözlerinin farklı hikayeler anlattığını söyleyebiliriz. Dolayısıyla konusunda aradığınız ne varsa site üzerinde bulabilirsiniz. Türkü sözlerinin yanı sıra, türkü notaları, türkü hikayeleri, türkü videoları gibi içerikleri de site üzerinde yer almaktadır. Aynı zamanda, geçmişten bugüne akıllara kazınan ve popüler hale gelen ozan ve yazarlarında eserlerini bulabilmeniz mümkündür. Yazarlar, ozanlar ve türkü sözü yazmakta ilgili olan bireyler için sitede yer alan eserleri kontrol edebilirsiniz. Yeni yaratacağınız eserinizin için ilham alabilmek adına yayınlanan röportaj ve eğitim kaynaklarını da gözden geçirebilirsiniz.

Kategoriler arasında yer alan üzerinden farklı yörelerde yaşanan etkileyici olaylardan ilham alabilirsiniz. Türkü söylemek için o duyguyu hissedebileceğiniz gerçek hayat hikayelerini okuyabilirsiniz. Çünkü türkü hikayeleri, yaşanmış ve daha sonra türkü haline gelmiş olan olaylardır. Kırşehir yöresinden Samsun, Artvin, Afşin ve benzeri bölgelerdeki ozanların hayatlarında iz olarak kalan hikayelerin türkülere konu olduğunu söyleyebiliriz. Toplamda site üzerinde 1650 türkü sözü, hikayesi, notası ve videosu bulunmaktadır. Türkü söylemek ve yazmak isteyen ozanlar için ilham kaynağı olacak içerikleri site üzerinden kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda, kendinizi geliştirme yolunda da bir adım atmış olursunuz. Genel olarak bütün kategorileri linki üzerinden kontrol edebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular