Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Türkiye'nin En Güncel Dizi Rehberi

grapseo

Forever StarTR!
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Haz 2020
Mesajlar
53
Tepki Puanı
0
Yaş
32
Konum
Diyarbakır
İlgi Alanı
web
Cinsiyet
Erkek
Dizi furyası birbirinden farklı kategorilerde ekranlarda seyircileri fazlasıyla doyuruyor. Özellikle de tüm dünyayı etkisi altına alan Türk dizileri sezonun açılmasıyla birçok programın tekrar yayına gelmesiyle büyük bir heyecan yaratıyor. ATV, Kanal D, Show TV ve diğer birçok TV kanalında özel olarak sunulan diziler izleyicileri her akşam ekrana kilitliyor. Bunun yanı sıra Hint ve diğer yabancı dizilerde en çok izlenin diziler kategorisinde yer alıyor.

Dizi Önerileri ve Yorumları

Diziler hakkında gelişmeleri takip edebilecek çok sayıda kaliteli blog ve portallar bulunuyor. Bunlardan biri olan Dizi Bilgi sitesi tüm diziler hakkında öneriler, yorumlar, eleştiri ve diğer envanterler üzerine bilgiler sunmakta. Dizilerin tüm bölümlerine ilişkin en güncel ve gerçek bilgilere Dizi Bilgi ve diğer aynı kaliteye sahip web sitelerinden inceleyebilir, sevdiğiniz dizi veya diziler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. gibi birçok bilgiye anında ulaşabilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.