Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Türk Asıllı Genç İşadamı Ünlü Markaları Peşinden Sürüklüyor

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
1,088
Tepki Puanı
15
Yaş
31
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
, Hollanda’da yaşayan Türk asıllı genç işadamıdır. Dünyaca ünlü markaların birçok tanıtımını yapmaktadır. Yılmaz, bu özelliği ile pek çok markayı peşinden koşturmakta ve iş hayatında yakaladığı başarı ile adından sıkça söz ettirmektedir. Tüm bunların yanında Yılmaz, yatırımların ve tanıtımını yaptığı dünyaca ünlü markaların yanı sıra Dubai’de sürdüğü lüks yaşamı ile de kendisini gündeme taşımayı başarmıştır. Bu başarıları ile , 19 yaşında birçok gence de ilham kaynağı olmaktadır.

İş hayatına erken yaşlarda atılan 19 yaşındaki , okul hayatını belirli bir noktadan sonra bitirdiğini ve iş hayatında çalışmaya başladığını söyledi. Yılmaz bir röportajında; “Hayatta ilgimi okuldan çok iş dünyası çekiyordu. Ben de bir noktadan sonra bu hayatımı sonlandırıp, çalışma hayatına atılmaya karar verdim. İlk zamanlar dünyaca ünlü markaların tanıtımını yaptım. Bu markalar arasında, Louis Vuitton, Gucci, Prada, Balenciaga, Hermes, Versace, Armani, Alexander Mcqueen gibi dünya devleri yer alıyordu. Belirli markaların belirli ürünlerini takipçilerime tanıttım. Daha sonra yiyecek sektörüne yatırım yaptım. Özellikle İtalyan mutfağına karşı olan ilgimden dolayı bu alan üzerine yoğunlaştım.” diyerek çalıştığı markalar ve yatırımları hakkında bilgiler vermiştir. Genç yaşına rağmen oldukça başarılı bir kariyer yönetimine sahip olan Yılmaz, ileriki süreçlerde yatırımlarını daha da arttıracağını belirtmiştir.

Yılmaz; “Lüks benim için vazgeçilmez. Okul hayatımdan sonra çalışmaya başlayınca rotamı belirledim ve o doğrultuda adım attım. Aslında doğru zamanda doğru noktada durdum ve hamlemi buna göre yaptım. Kazancımın bir kısmını yatırıma ayırsam da diğer kısmını lüks yaşamım için harcıyorum. 19 yaşında bunu başarmış olmak benim için oldukça keyif verici bir durum. Aslında yaşınızın kaç olduğunun da bir önemi yok. Özellikle sevdiğiniz bir işi yapıyorsanız ve bunda başarılıysanız sizi kimse tutamaz.” diyerek başarısının sırrının sevdiği işi yapmanın ve doğru yatırımlar olduğunu açıklamaktadır. İletişim ve daha fazlası için sizlerde sitesine gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular