Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Tekerlekli Sandalye Merkezi TSM Medikal

is_for_you

Forever StarTR!
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
22 Ekim 2019
Mesajlar
127
Tepkime puanı
1
Yaş
40
Konum
ist
İlgi Alanı
webmaster
tsmmedikal-1024x576.jpg
Günümüzde yaşanan birçok kaza, hastalık veya sadece yaşlılık sebebiyle önemli sayıda insan hayatına ile devam etmek zorunda kalmaktadır. İnsanların hayat kalitesini önemli ölçüde düşüren bu durumu bir nebze hafifletebilmek için tekerlekli sandalye üreticileri daha hafif, daha fonksiyonel ürünler tasarlamakta ve üretmektedirler. Tekerlekli sandalye kullanan birinin yaşadığı problemlerden en büyüklerinden biri, herkese aşağıdan bakmak ve yukarıda bulunan nesnelere erişememektedir.Ayağa kaldıran tekerlekli sandalyelerGünümüzde üretilen ayağa kaldıran tekerlekli sandalyeler ile, tekerlekli sandalye kullanmak zorunda kalan kişiler istedikleri raflara erişebilmekte, insanlarla yüz yüze, gözlerinin içine bakarak konulabilmektedirler. Bundan dolayı ayağa kaldıran akülü sandalyeler, tekerlekli sandalye kullanmak zorunda kalan birçok insan için ilk tercihlerden biri olmaktadır.Her İhtiyaç İçin Yüksek Kaliteli Manuel Tekerlekli SandalyelerTSM Medikal ürün gamında bulunan onlarca farklı tekerlekli sandalye çeşidi ile farklı bireylerin farklı ihtiyaçlarını karşılayacak onlarca farklı alternatif sunabilmektedir. Özellikle manuel tekerlekli sandalyelerde bireylerin ihtiyaçları çok farklı olabilmektedir. Basketbol gibi sporların icra edilmesi, hava almak için yapılacak sürüşlerde kullanılmak istenen, sadece ev içinde kullanılacak sandalyelerin farklı özellikleri olmak zorundadır.

Farklı ihtiyaçları karşılayabilecek, farklı fiyat bandında ancak yüksek kaliteli ürünlerin piyasada bulunması tam bir eziyet iken TSM Medikal hem satış hem de servis alanında verdiği hizmetle sektöründe rakiplerinin bir adım önünde olmayı başarıyor.Toptan Tekerleklli Sandalye Alımlarındada Sağlanan Fiyat AvantajıMedikal ile uğraşan işletmelerin alımı yapmaları hem maliyet hem de kalitenin sürdürülebilirliği açısından avantajlar sağlamaktadır. Toplu siparişler üretici ve ithalatçı firmalar için de fiyat avantajı sağladığından dolayı fiyatlarda önemli değişiklik olmaktadır.t2.jpg
TSM Medikal Tarafından Sağlanan Engelliler İçin Ürün Çözümleri:- Akülü ve Manuel Tekerlekli Sandalye Satışı

- Banyo tuvalet sandalyeleri

- Engelliler ve yaşlılar için Akülü Scooter

- Medikal ortopedi, medikal ürünler, tekerlekli rolatörler

- Refakatçi tekerlekli sandalye

- Çocuk tekerlekli sandalyesi

- Çocuklar için akülü tekerlekli sandalye

- Tekerlekli sandalye bağışı

- XXL tekerlekli sandalye

- Tekerlekli sandalye minderi

- Akülü sandalye minderi... ve daha birçok medikal ürünler.tsmmedikalbanner.gif
TSM Medikal’den Bütçe Dostu FiyatlarEğer akülü tekerlekli sandalye alırken iyi bir firmadan hizmet alırsanız gerek kalite gerekse fiyat konusunda içiniz rahat edebilir. bu alanda uzun yıllardır profesyonel hizmet veriyor. Oldukça geniş bir ürün yelpazesiyle herkesin ihtiyaçlarına uygun ve tercihine itap eden seçenekler sunuyor. Üstelik yönlendirme ile size en uygun sandalyeyi bulmanıza da katkı sağlıyorlar. 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular