Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı

grapseo

Forever StarTR!
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Haz 2020
Mesajlar
53
Tepki Puanı
0
Yaş
33
Konum
Diyarbakır
İlgi Alanı
web
Cinsiyet
Erkek
Kurumsal alana yönelik iş güvenliği konusunda ülkemiz, son dönemlerde büyük bir ilgi göstermeye başladı. Özellikle de olası durumlara yönelik korunma ve tedbirli olmak üzere danışmanlık firmaları kurumsal alanlara yönelik hizmetlerini arttırmış bulunuyor. Bunlardan biri olan Avrupa , bu alana yönelik profesyonel kadrosu ve engin deneyimi sayesinde sunmuş olduğu hizmetlerle anılmakta. Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı alanı başta olmak üzere birçok farklı danışmanlık hizmetini de aksatmadan devam ettirmekte.


Avrupa TMGD Diğer Hizmet Alanları


İlgili danışmanlık firması , Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi Danışmanlığı, Akaryakıt İstasyonları için TMGD, TMFB, TMGD Muafiyet Belgesi, MSDS Hazırlama Hizmeti, DGR Danışmanlık Hizmeti ve Bilimsel Araştırma Projeleri TMGD Hizmetleri gibi birçok farklı hizmet aksamı bulunmaktadır.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.