Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Tarihname Platformu

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
1,159
Tepki Puanı
15
Yaş
31
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Site Url
https://www.tarihname.com/
Site Title
Tarihname Platformu
Tarih, her zaman ihtiyaç duyulan ve geçmişin tam olarak anlaşılması adına okunması gereken bir geçmiştir. Türkiye tarihinin yanı sıra, dünya tarihinde de farklı bilgiler yer almaktadır. Bu platformun amacı ise tarih hakkında eksiksiz bilgilere kavuşmanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda, özgürce tarihi bilgilere erişiminizi sağlamak ve güvenilir kaynaklardan doğru bilgiler edinmenize yardımcı olmaktır. Dünyada tarih gelişimi hakkında da site üzerinden destek alabilirsiniz. Tarih tutkunları Türk Tarihi ve dünya tarihi hakkında site üzerinden bilgi alabilirler. Aynı zamanda, resimli tarih, tekno tarih ve kâşif sekmesinden de farklı tarihi bilgiler edinebilmeniz mümkündür. Antik tarih ile ilgili de site üzerinden destek alabileceğinizi unutmayın.

Tarihname sitesi, Dünya Tarihi konusunda kolay bilgiye ulaşabileceğiniz bir platformdur. Resimli olarak belgelerin yayınlanmış olması, bilgiye daha rahat ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda, tarihin bilinmeyen yüzünü de siteden alacağınız bilgiler ile öğrenebilirsiniz. Türk ve Dünya tarihinde aklınıza takılan ve bilinmeyen her türlü bilginin site üzerinde yer aldığını söyleyebiliriz. Osmanlı Devleti, Anadolu Selçuklu Devleti, Bizans İmparatorluğu ve benzeri büyük devletlere ait her türlü bilgiye ulaşabileceğinizi de söyleyebiliriz. Tarihte kaybolmuş kayıp şehirler, söylentiyle günümüze gelen yapıların da açıklandığını site üzerinde görebilmeniz mümkündür. Tarihteki önemli olayları da gün yüzüne çıkarmak adına bu platformu kullanabilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.