Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Swore X Alesta - Karanlığın İçinde

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
574
Tepki Puanı
12
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Günümüzde Türkçe Rap birçok farklı platformda en çok dinlenen müzik türlerinden biri haline gelmiştir. Özellikle ülkemizde çokça sevilen bu müzik türü ile insanlar çeşitli duygularını dile getirmekte veya şarkılar eşliğinde ritime ayak uydurmaktadır. Durum böyle olunca birçok sanatçı bu alanda çalışmalar yürütmekte ve yeni müziklerini yapmaktadır. Türkçe Rap olarak kendine has müziği ve çalışmaları ile , dinleyicilerine farklı şarkılar sunmaktadır. Swore X Alesta Youtube Kanalında; Karanlığın İçinde, Tilkiler, Rüya gibi şarkılar sizleri beklemektedir. Sanatçını yeni şarkılarından anında haber almak için ise tek yapmanız gereken kanala abone olmak.

Sizlerde hemen şarkısını dinlemek ve kanala abone olmak için youtu.be/MlZ5ZerI5sE adresine gelebilirsiniz. Yeni yüklenecek olan şarkıları dinlemek ve sevdikleriniz ile paylaşmak için kanala abone olmayı unutmayın.

Şarkıyı dinlemek için adres:

Keyifli dinlemeler.

 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular