Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Satılık Antika Eserleri Sitesi

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
802
Tepki Puanı
14
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
, koleksiyonerler ve antikacılar tarafından aranan ürünlerdir. Genellikle, site üzerinde göreceğiniz eserler arasında; oyuncaklar, mesleki antikalar, enstrümanlar, aksesuarlar, paralar, belgeler, bahçe ürünleri ve objeler yer almaktadır. Ancak koleksiyon yapmaktan hoşlanan koleksiyonerler için ise fotoğraflar, madalyalar, rozetler, pullar ve takı gibi ürünler harika seçeneklerdir. Farklı ürünlere merakınız varsa, site üzerinde yer alan antika ve nostaljik eserleri keşfetmeye başlayabilirsiniz.

ürünleri ise yine en gözde ve sıra dışı eserler olarak karşınıza çıkacaktır. Gelenekselliğin tamamen ürünler üzerine yansıtıldığı ebru, minyatür, kaligrafi, tezhip, çini, sedef, dokuma ve kanaviçe gibi eserleri site üzerinde bulabilirsiniz. Geleneksel bakış açısının tam anlamıyla hissedildiği eserler, özel işçilikler kullanılarak imal edilmektedir. Sanat dalları arasında vazgeçilmez bir alan olan resim sanat eserleri sitede yer alan ürünlerdendir. Yağlı boya, sulu boya, akrilik, karakalem, pastel, guaj gibi boyalarla ortaya çıkarılan sanat eserleri sunulan ürünler arasındadır.

El sanatları anlamında, harika görselliklere sahip olan ise tamamen el işçiliği kullanılarak tasarlanan eserlerdir. El sanatlarının farklı işçilikler kullanılarak, ortaya çıkarılmış olduğu ahşap, cam işleme, metal işleme, taş işleme, boyama, deri işleme, fliografi, seramik, heykel, dikiş ve nakış gibi eserler sitedeki ürünler arasında yerini almaktadır. Sizin ilgi alanınız hangi esereyse bu ürünü seçenekler arasından tercih ederek sepetinize ekleyebilirsiniz. Bilgi için gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular