Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Satılık Alman Kurdu Sitesi

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
536
Tepki Puanı
12
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Köpekler insanların bilinen en iyi dostlarıdır. Sadakatleri, oyuncu halleri, sevecen tavırları, koruyucu içgüdüsü ile insanlığın başından beri köpek dostlarımız her zaman bizim yanımızda oldu. Köpek dendiği zaman sıralanabilecek pek çok köpek cinsi bulunmaktadır. Safkan ırklardan biri olan ve heybeti ile göz dolduran köpek ırklarından biri Alman kurtlarıdır. Alman kurdu gösterişli tüyleri, düşük beli, karizmatik siması ile pek çok insanın hayran kaldığı köpek cinsidir. Saf Alman kurtları düşük belli bir yapıya sahiptir. Görüntüsü ile hemen anlaşılan bu köpek cinsinin eğitimi için erken yaşta evlat edinilmesi ya da alınması daha iyi olacaktır. sitelerinde pek çok ilan bulabilir, sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Alman kurtları çocuklarla da çok iyi anlaşabilme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda çok akıllı köpeklerdir ve kolay eğitilebilirler. Koku duyuları ve içgüdüleri gelişmiş olduğundan dolayı polis köpeği olarak sıklıkla tercih edilirler. Tabi bunun bir nedeni de Alman kurdunun asil görünümüdür. Erkek bir Alman kurdu heybetli görüntüsü ile insanları ürkütebilmektedir. Sahiplerine karşı son derece sıcakkanlı ve oyuncu olan bu köpek cinsi insanların sahip olmak için en çok tercih ettiği cinslerden biridir. Sizde asil bir Alman kurduna sahip olmak isterseniz Satılık Alman kurdu sitesi olan web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Alman kurtları sizin için en iyi yoldaş olacaktır.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.