Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Samsun Site Yönetimi Firmaları

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
574
Tepki Puanı
12
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Gelinen teknoloji çağı insan hayatında pek çok değişime sebep olmuştur. İnsan hayatını kolaylaştıran düzen uygulamaları sayesinde pek çok meslek profesyonel gruplara emanet edilmiş böylece daha fazla fayda sağlanması ve daha sağlıklı bir toplum oluşmasının önü açılmıştır. Eski tip apartman yöneticisi kavramı profesyonel gruplara emanet edilen mesleklerden biridir. Apartman yöneticiliği artık site halinde kurulan yerleşim alanlarında çok mümkün olmamakla beraber, sağlıklı şekilde işleyememektedir. Bu sebepledir ki site, apartman yönetimi gibi işler artık profesyonel şirketler tarafından yapılmakta böylece etkili düzen sistemi uygulanmaktadır. Akıncı yapı yönetim, kategorisinde yer alan, profesyonel anlamda yönetim imkânı sağlayan bir firmadır.

Alanında uzman kişiler ile çalışmakta olan firma Samsun’da hizmet vermektedir. Sektöründe her geçen gün gelişen ve emin adımlarla ilerleyen Akıncı Yapı Yönetim, , , iş merkezi yönetimi gibi toplu yaşam alanlarına dair yönetim görevlerini üstlenmekte, yönetimini üstlendiği yaşam alanları için her kategoride hizmet sağlamaktadır. Temizlik, güvenlik, bahçe bakımı, resmi işlerin düzenlemesi, peyzaj işlerinin yapılması, bakım, onarım, kapıcı, ısınma, kömür, yakıt temini gibi hizmetleri sunan firma, yaşam alanlarında güvenli, huzurlu ve konforlu bir yaşam sürdürülmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı kendisine amaç edinmiş, globalleşen dünyada profesyonel hizmet sağlayan bir yapı yönetim şirketidir. Daha fazla bilgi ve iletişim için hemen adresine gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular