Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Monarch

StarTR Network
Yönetici
System Admin!
Katılım
4 Eyl 2019
Mesajlar
1,770
Tepki Puanı
140
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.startr.org
İlgi Alanı
Java
Cinsiyet
Erkek
Eğitim
Üniversite
Rothschild Ailesinin Tek Varisi Baron Benjamin de Rothschild Öldü.
Dünyaca ünlü Rothschild ailesinin tek varisi, Bankacı ve Edmond de Rothschild Group'un sahibi, Banker Benjamin de Rothschild kalp krizi sebebiyle 57 yaşında öldü. Rothschild Ailesinin tek varisi olan, Benjamin de Rothschild ölümünü Ailesi Fransız Medyasına duyurdu. Yapılan açıklamada, "Pregny İsviçre'de " ailesinin evinde geçirdiği kalp krizinin ardından 15 Ocak günü öğleden sonra meydana geldi" dendi.

Edmond de Rothschild Group - Rothschild Ailesi Arması
Edmond de Rothschild Group, özel bankacılık ve varlık yönetiminde uzmanlaşmış bir finans kuruluşudur. Benjamin de Rothschild, Nisan 2019’dan beri Edmond de Rothschild Holding S.A.’nın yönetim kurulu başkanı ve Ariane de Rothschild, Edmond de Rothschild S.A. İsviçre’nin yönetim kurulu başkanıdır.

1953 Yılında Kurulan Cenevre Merkezli, Edmond de Rothschild Group bir aile şirketidir ve bağımsızdır. Şu anda 173 milyar isviçre frangı değerindeki varlığı ve 169 milyar euro değerindeki varlıklarını yönetmektedir.. 15 ülke'de 32 ofisi ve toplam 2.700 çalışanı bulunmaktadır.

Group ayrıca Edmond de Rothschild Foundations (hayırsever kol), yaşam tarzı etiketi Edmond de Rothschild Heritage (kaliteli şarap ve peynir, Lüks Oteller ve Restoranlar) içerir ve Gitana Ekibine (profesyonel yelken ekibi) sponsorluk yapar.

Baron Rothschild
aynı zamanda Edmond de Rothschild bağlı kuruluşları aracılığıyla Arjantin, Yeni Zelanda, Güney Afrika, İspanya ve Fransa'da Üzüm Bağlarının sahibi veya ortak sahibi olarak da biliniyor.
Edmond de Rothschild Group, özel bankacılık ve varlık yönetiminde uzmanlaşmış bir finans kuruluşudur

Rothschild Ailesi
18. yüzyılın sonlarında doğru, bankacı Mayer Amschel Rothschild tarafından kurulan ve Avrupa’nın çeşitli merkezlerinde bankalar kuran Frankfurt merkezli Yahudi bankacı ailedir. Ailenin Avusturya ayağının beş nesli 1816 yılında Habsburg İmparatoru II. Francis tarafından miras sistemiyle geçen baronluk verilmesiyle Avusturya soylusu ilan edilmiştir. Ailenin İngiliz ayağı ise Kraliçe Victoria’nın izniyle Avusturya’da sahip oldukları Baron unvanını İngiltere’de de kullanma olanağına kavuşmuştur. 19. yüzyıl boyunca ailenin, en büyük özel ve modern tarihin en büyük servetini oluşturduğu öne sürülmektedir.
Benjamin de Rothschild
Bankacı ve Edmond de Rothschild Group’un sahibi Benjamin de Rothschild kalp krizi sebebiyle 57 yaşında vefat etti. Ailesi haberi Fransız medyasına duyurdu. Yapılan açıklamada, “Pregny (İsviçre) ailesinin evinde geçirdiği kalp krizinin ardından 15 Ocak günü öğleden sonra meydana geldi” dendi.
1963’te doğan Benjamin Rothschild, Edmond ve Nadine Rothschild’in oğlu ve tek varisiydi ve 1997’den beri babası tarafından hayata geçirilen grubun başındaydı. 2015 yılında kuruluşa dahil olan eşi Ariane ile birlikte, özel bankacılık ve varlık yönetimi konusunda uzmanlaşmış, 'nun gelişimine öncülük ettiler.

En Zenginler Sıralamasındaki Yerleri
Challenges dergisine göre en büyük Fransız servetleri arasında yer alan, ailesinin en zengin üyelerinden 4 çocuk babası Benjamin de Rothschild, 1998’den beri bu sıralamadan ayrılmadı. 2019’da 22. sıradaydı. Aynı yıl Amerikan dergisi Forbes’un dünya sıralamasında 1349. sırada yer aldı.