Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Rheinzink Hizmetleri

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
644
Tepki Puanı
13
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Rheinzink 1966 yılında Almanya’da kurulmuş olan ve bugün bir dünya markası haline gelerek 30’u aşkın ülkede faaliyet gösteren başarılı bir markadır. Özellikle doğa dostu olması konusunda geleceğin malzemesi olarak görülen kaliteli yüzeyi, estetik duruşu, yanmaz ve paslanmaz özellikte oluşu ile bugün pek çok mimarın ilgisini çekmekte ve tercihinde ilk sıralarda yer almaktadır. Rheinzink malzemesi %99 saflığa sahip bir çinko alaşımı olarak içerisinde bakır, çinko ve titanyum malzemelerini barındırmaktadır. 80 ila 100 yıllık bir dayanıklılığa sahip olan Rheinzink bugün yeni nesil mimarilerde sık sık karşımıza çıkmaktadır. Çatıda kullanılan bu dayanıklı malzeme sayesinde çok uzun yıllar herhangi bir işleme gerek kalmadan kullanım sağlanabilmektedir.

Mar Çatı sektör içerisinde sahip olduğu 17 yıllık tecrübesi ile metal kenet çatı ve cephe sistemlerinde profesyonel anlamda hizmet vermeye başlamıştır. Sertifika sahibi, alanında uzman ve eğitimli çalışanları ile Rheinzink çatılar alanında uzman hizmetler sunan firma bugün dev bir dünya markası olan Rheinzink sayesinde müşterilerine en iyi kaliteyi sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı ile sektördeki hizmetlerini sürdüren ve geliştiren Mar Çatı hem ülke içerisinde hem de ülke dışarısında cephe ve çatı sektöründe başarılı işlere imza atmıştır. Mar Çatı ayrıcalıkları ile Rheinzink deneyimi yaşamak ve kaliteli bir hizmet almak için sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular