Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Psikolojik Danışmanlık Merkezi

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
802
Tepki Puanı
14
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Psikoloji merkezi ya da ruhsal danışmanlık merkezi, uzman psikologların bir araya toplanması, bireylere istihbarat ya da psikoterapi desteği verilmiş olduğu yerdir. Bu durumda psikolojik haber alma merkezi kurumları orada vazifeyi sağlamış olduğunu gösteren psikologların da almış olduğu eğitimlere bağlı olarak bazı testler yapabilmektedirler. Bu testler probleminin saptanmasından ziyade uzmana yardımcı birer kaynak olma görevindedir. , Alanında kanaatkâr ve lisansını psikoloji dalı üstüne tamamlamış kişiler bununla beraber belirli ekollere bağlı olarak çalışırlar. Psikoloji merkezine getirmiş olduğunuz mesele durumuna yahut ihtiyaca istinaden o duruma yaklaşım açısına ekol yahut teori denmektedir. Her teori aynı sorulara aynı cevabı vermeyecektir. Hekimlerin ortak yönleri olmasının yanında sizin terapi odasına getirmiş olduğunuz duruma yaklaşımları değişik olacaktır.

Her psikolog da almış olduğu eğitimlere bakılırsa yaklaşım durumlarına ait bir ekolü benimseyebilmektedirler. , problemlerine daha yakından cevap verebilen, sıkça tercih edilen terapi metodu olarak benimsenmiş kuramlar vardır normal olarak… fakat bu yalnızca danışana bakılırsa planlanmaz. Psikoloğun vakalara bakış açısı, karakter özellikleri gibi faktörler de etkilidir. Psikoloğun bu mevzuda yetkinliği önemlidir zira bir psikoloji merkezinin uzmanların ekollere yaklaşım tarzları, danışanların problemlerine esnek davranabilmeleri, her kim ne ile gelirse gelsin kabul edici olmaları gerektiği vurgulanır. de psikologların benimsemiş oldukları ekole sıkı sıkıya bağlı olması danışan ve danışman için de işlevsel olmayabilir. Çünkü danışanın kültürü, geçmiş yaşantıları, algıları, getirmiş olduğu hisleri ve bu probleme yaklaşım şeklinde pek fazlaca unsur haber alma ekolünün işlevselliğini etkileyebilmektedir. Bilgi için sizde adresine gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular