Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Pleksi Türleri ve Fiyat Listesi

grapseo

Forever StarTR!
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Haz 2020
Mesajlar
49
Tepki Puanı
0
Yaş
32
Konum
Diyarbakır
İlgi Alanı
web
Cinsiyet
Erkek
Teknolojik aletlerin gelişmesi ile birlikte özellikle televizyon ekran koruyucusu olarak tercih edilen büyük pleksi paneller kolay işlenebilir olması, esnek bir yapıda olması ve kırılmaya karşı oldukça dirençli olması sebebiyle tercih edilen ürünler listesinde yer almaktadır. fiyatları ihtiyaç duyulan ebata göre farklılık göstermektedir. olarak da bilinen bu ürün tam olarak plastik olmasa da cam olarak da nitelendirilemez. Bu yüzden kullanım alanı oldukça geniş olan pleksi yaşamımızda önemli bir yere sahip olan özel bir üründür.

Pleksi nerede kullanılır?

Aydınlatma standları, korkuluk, kutu yapımında, kürsülerde, ürün teşhir standı, dekorasyon alanında, çatı kaplama, bijuteri, masa ve mobilya üretimi, UV baskı hizmetleri gibi yaşamımızın aslında pek çok alanında pleksi kullanımı mevcuttur. Pleksi kullanarak pek çok farklı ürün elde edebilmek mümkündür. Üretim aşamasında akışkan bir yapıda bulunan pleksi, özel işlemlerin ardından istenilen forma kavuşturularak tüketicilere sunulmaktadır. Tekne ve yat camları yapımında da kullanılan bu özel ürün dayanıklılığı ve kırılmaz yapısı ile pek çok alanda kullanılır.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular