Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Panik Atak Terapisti Nişantaşı

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
1,300
Tepkime puanı
15
Yaş
31
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Psikoloji insan hayatında yer alan çok önemli bir kavramdır. Her insanın kendine has özelliklerle sahip olduğu psikoloji kavramı, yine her insanda farklı tepkimelere yol açmaktadır. Her insanın kendine has sevgi belirtileri ya da öfke halleri olmaktadır. Bazıları öfkelendiğinde ağlarken bazıları ise çok sinirli olabilmektedir. Bu tamamen psikolojinin her insanda farklı işlemesinin bir sonucudur. İnsanlar pek çok farklı psikolojik rahatsızlık yaşarlar. Bunlardan biri ve en yaygın olanı ise panik ataktır. Heyecan, öfke ya da mutluluk veren haberlerin ardından kişide oluşan kalp hızlanmasına bağlı olarak gelişen panik atak tedavisi mümkün bir rahatsızlıktır. Özkan Yiğit panik atak rahatsızlığı ile ilgili tedaviler uygulamaktadır. danışmanlık merkezinde verdiği hizmet ile danışanlarının panik atak problemlerine yardımcı olmaktadır. Uzmanlığını yapmış olduğu mesleğinde olarak akla gelen ilk isimlerden biri de Özkan Yiğit’tir.

Okan Üniversitesi psikoloji mezunu olan Özkan Yiğit, bugüne dek birçok tedavi uygulamasında bulunmuş, birçok tecrübeye sahip olmuştur. Uzmanlık yaptığı mesleğinde özveri ile danışanlarının taleplerine cevap veren Özkan Yiğit, danışmanlık merkezinde danışanlarını ağırlayarak onları dinlemekte onların sıkıntılarına akılcı ve bilimsel çözümlerle yardımcı olmaktadır. Psikolojinin insan ve canlı yaşamındaki önemli konumunun bilincinde olarak, psikolojinin sağlıklı kalabilmesi ve sağlıklı düzeye getirilebilmesi konusunda pek çok farklı formülasyon uygulayan psikoterapist, çeşitli hastane ve kurumsal şirketlerde çalışma deneyimlerine sahiptir. Kişi ve çiftlere özel uyguladığı hipnoz, psikoterapi ve hipnoterapi seansları ile adından sıkça söz ettirmektedir. Panik atak gibi psikolojik rahatsızlıklara ve çiftler arasında oluşan sorunlara kulak vermekte, bunun yanı sıra intervizyon ve süpervizyon çalışmalarına devam etmektedir. Daha fazla bilgi ve randevu için hemen adresine gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular