Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Özel Öğrenme Güçlüğü Eğitimleri

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
853
Tepki Puanı
15
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
yaşayan çocuklar için belli eğitim programları bulunmaktadır. Genel olarak, farklı duyulara ve öğrenme gelişimine hitap eden eğitim seçenekleri verilen hizmetler arasındadır. Sitede yer alan eğitim programları arasında; , otizm eğitim ve yaygın gelişimsel bozukluklara özel çalışmalar yer alır. Duyu bütünleme çalışmaları, bireylerin dış dünyayı anlayabilmesi ve dışarıyla iletişime geçmesinin gerek duyulduğu birtakım özellikler vardır. Bu eğitimler, duyulara yönelerek hazırlanan planlamalardır. Otizmli çocukların gelişimlerine ve ihtiyaçlarına özel olarak da yapılan eğitim programları oldukça verimlidir. Her çocuğun otizm düzeyi ve farkındalık seviyesi farklıdır. Bu nedenle, kişiye özel entegre çalışmaları ve çeşitli pekiştiren eğitimleri çocuğun mevcut durumuna göre planlanır.

programları, öğrencilerin bireysel olan derslerde daha iyi bir konuma gelmesi ve dış dünyaya rahat adapte olabilmesi adına yapılmaktadır. Aynı zamanda, grup ve toplum içindeki davranışlarının en normale çekilmesi de bu eğitimlerdeki amaçlardan bir kaçıdır. Otizmli çocukların özgüven duygusunun gelişimi, benlik saygısının artırımı ve kişisel grup çalışmalarında verimli olması için de titizlikle çalışılmaktadır. Verilen hizmet kategorileri arasında; sorunu olan çocuklara uygun hazırlanan programlar da vardır. Bazı çocuklar, doğuştan ya da sonradan, gelişim geriliği, dikkat eksikliği, konuşma eksikliği gibi sorunlar yaşayabilmektedir. Çocuğun mevcut durumu göz önüne alınarak, toplumla, ailesi ve arkadaşlarıyla iletişim kurabilmesi için gerekli çalışmalar yapılmaktadır. Bu yönde hizmet almak için linkini ziyaret edebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular