Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Online Tesbih Market

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
574
Tepki Puanı
12
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek

Erkeklerin ilgi alanlarından biri olan modelleri farklı taş çeşitleri ile farklı tasarımlarda üretilmektedir. Tesbihin asıl kullanım yeri namaz sonrası olarak bilinse de pek çok erkek günlük hayatta tesbih kullanmaktadır. Bazen el alışkanlığı bazen de beğeni dürtüsü olarak elde tutulan tesbihlerin en bilinenleri kehribar tesbih modelleridir. Kehribarın bilinen en yaygın özelliği kişinin stresini azaltma etkisi ve ruhu dinlendirici bir yanı olmasıdır. Bu nedenle tesbih yapımında sıklıkla kehribar taşı kullanılır. Stres atma amacı ile yapılan tesbih sallama hareketi, kehribarın stresi azaltma özelliği ile birleşince kişiye rahatlık vermektedir. Bu gibi faydalarının dışında kehribar tesbihler çok farklı tasarımlara sahiptir ve göz alıcı şekilleri nedeniyle beğeni toplarlar. Tesbih meraklısı kişiler bu nedenle tesbih alırken farklı kehribar taşlı teşbihleri daha çok tercih ederler.

Özellikle tesbih, kolye gibi aksesuarların yapımında sıkça kullanılan kehribar taşı kişiye verdiği pozitif enerji nedeni ile günlük hayatta çok stres yaşayan ve stresini azaltmak isteyen kişilerin ilk tercihidir. modelleri ise erkeklerin en fazla merak duyduğu ve tercih ettiği modellerdir. Kehribarın geçmeyen modası ve dinlendirici etkileri nedeni ile pek çok erkek tesbih tercihini kehribarlardan yana yapmaktadır. Hem hoş bir görüntüye sahip olan bu kehribar tesbihler uçlarına yapılan farklı süslemeler ile daha dikkat çekici hale gelmektedir. sitesi en yeni ve en farklı tasarımlarda tesbih çeşitlerini müşterilerinin beğenisine sunmakta ve gerçek kehribar taşından yapılma teşbihlerini müşterileri ile buluşturmaktadır. Hızlı ve güvenli alışverişin adresi olan site, memnun müşterileri sayesinde her geçen gün ürün içeriklerini ve hizmetlerini geliştirmektedir. En farklı tasarımlarda size özel kehribar tesbih modelleri için siteyi ziyaret edebilir, beğendiğiniz ürünün siparişini hızlıca ve kolayca verebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular