Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları satilik sıfır ve ikinci el oto ilanlar

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım MSDS Hazırlama Yazılımı

seohaberleri

STR - Level-IIII
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
214
Tepkime puanı
11
Puanları
18
Yaş
29
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Lisam Systems olarak firmamız 1999’dan bu yana çevre, güvenlik ve sağlık alanlarında şirketlerin belirlenen mevzuata uyum sağlayabilmelerini gerçekleştirebilmek amacı ile çözüm ortaklığı görevini üstlenmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile beraber internet ve teknoloji alanının gelişmesi de tabi ki kaçınılmaz olmuştur. Şirketlerin ticari faaliyetlerini sürdürürken çevre ve kimya mevzuatlarına uyum sağlayabilmeleri için çalışan Lisam Systems, müşteri memnuniyeti yüksek bir firmadır. 20 yılı geçmiş olan tecrübemiz ve kimyasallar ürünler için yirmi binden fazla malzeme güvenlik bilgi formu hakkında bilgiler verilmesi yani MSDS hazırlanması ile Lisam ekibi, firmalara hazırlama, çeviri, güncellemesi yapma, çeviriler, ulusal ve uluslararası taşıma mevzuatları hakkında danışmanlık hizmetlerinin verilmesi konusunda uzmanlaşmıştır.

Güvenlik Bilgi Formu yani kısaca MSDS, kullanıcıların bunları güvenli bir şekilde kullanmalarına yardımcı olmak için ürünler hakkında bilgi sağlamaktadır. Kimyasal ürünün sunduğu tehlikelere açıklık getirir ve herhangi bir kaza durumunda taşıma, toplama depolama, yok etme, nakliye ve acil durum önlemleri hakkında bilgi vermektedir. TÜRKAK sertifikalı güvenlik bilgi formu yani uzmanlarımız alanlarında en az 5 yıl MSDS hazırlama tecrübesine sahip olan, kalifiye elemanlardır. Bu sayede işimizi daha verimli yapmakta ve müşterilerimizin memnuniyetinin artmasına olanak sağlamaktayız. Güvenlik bilgisi önemli bir etkendir ve bu yüzden firma olarak bizler, güvenlik bilgi formları konusunda hassasiyet ile çalışmaktayız. Sizlerde daha fazla bilgi almak ve iletişime geçmek için hemen adresine gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Skype

StarTR Medya

StarTR

İnteraktif Siteler

Google

StarTR Archive

YouTube

StarTR LifeStyle

Twitter

Hababam Sohbet

Facebook

Uzman Yazar

KablosuzNet, E-Dünyanın

Kablosuz İnternet Günlüğü

WhatsApp

+90 542 270 47 07