Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Mekan Aydınlatma Sistemleri

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
853
Tepki Puanı
15
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
şirketi olarak, iç ve dış mekânların aydınlatılmasına konu olacak ürünlerin satışını yapmaktayız. Mekân aydınlatma işlemini, mağaza ve vitrinler dahil olarak farklı ortamlara uygun olarak da yapabileceğiniz birçok ürün bulunmaktadır. Örneğin, mekân aydınlatma işlemini yapabileceğiniz halo spotlar, ray spotlar ve salyangoz spot lambaları, ortamın mevcut durumuna bağlı olarak kullanabileceğiniz modellerdir. Dış mekanlarda ise ağaç aplikler, ledli çim armatürü, led wallwasher, ledli sokak armatürleri, led projektörler, bahçeli alanlar için son derece uygun ürünlerdir. Bu tip aydınlatma sistemleri, mekanların özelliklerine rahatlıkla uyum sağlayacaktır. sitesi olarak, bu anlamda ihtiyacınız olan ürün hangisiyse kaliteli özelliklerle hizmetinize sunmaktayız.

Özellikle, ürünleri sayesinde, daha fazla müşterinin dikkatini çekerek, ürün satışını yükseltebilirsiniz. Çünkü vitrinlerin aydınlatılması için kullanılan ray spotlar, ürünlerin daha alımlı görünmesine yardımcı olmaktadır. Mağazanın vitrin özelliklerine bağlı olarak, halo spot ya da salyangoz da kullanılmaktadır. Her spot lambasının aydınlatma oranı birbirinden farklıdır. Ancak genel olarak bu lambalar, mağazalardaki vitrinlerin ışıklı ve dikkat çekici durmasına yardımcı olmaktadır. Mağaza aydınlatma ürünlerinin yanı sıra şerit led trafolar, şerit led ve aksesuarları, RGB şerit led setleri, modül ledler ve şerit led kontrol cihazları ürün grupları arasında yerini alır. İhtiyacınız olan aydınlatma sistemine site üzerindeki ürün çeşitlerinden ulaşabilirsiniz. linkinden iç ve dış mekân, mağaza ve ev aydınlatma sistemlerine ulaşabilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular