Mehmet Yalım Uçtum ve Tüp Mide Ameliyatıyla İlgili Bilinmesi Gerekenler

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
İlgi Alanı
SEO
Genel Cerrahi uzmanlık alanı hekimlere vücudun hayati organlarını ameliyat edebilme yetkinliği kazandırmaktadır. Bu alanda uzmanlık belgesi olan doktorlar, günümüzde kanser tedavisinde de önemli oranda rol almaktadırlar. Bununla beraber bir takım estetik kaygılar nedeniyle de insanlar ameliyat olabiliyor. Obezite her ne kadar bir hastalık olsa da çoğu zaman görüntü bozukluğundan kaygılanan kişiler fazla kilolarından kurtulmak için bıçak altına yatıyor. Kalp yetmezliği, şeker hastalığı gibi, astım gibi ağır hastalıkların ana sebebi olarak gösterilen obezite günümüzde ameliyatlı ve ameliyatsız yöntemlerle tedavi edilebilmekte.

Ameliyatsız tedaviler arasında mide botoksu işlemi ciddi yer tutan ve gözlemlerimize göre zayıflamaya yardım eden etkili bir işlem. Genel cerrahi uzmanı doktor konuya ilişkin olarak yaptığı değerlendirmede "Mide botoksu sıklıkla uyguladığımız bir yöntemdir normal kilonun 15-20 kilo üzerinde olan hastalarda ciddi anlamda avantaj sağlamaktadır fakat morbit obezite hastalarında kilolar normal kilonun çok üstünde olduğundan mide boktoksu işlemi etkisi sınırlı kalmaktadır. Morbit obezite sınıfındaki hastalarımızda genellikle tüp mide ameliyatı tercih edilmektedir" dedi.

Aynı zamdan sitesinde sayfası bulunan Mehmet Yalım Uçtum bu sayfa aracılığı ile de hastalarını bilgilendirmektedir. Türk hekimleri projesinde yer alan profilinde Mehmet Yalım Uçtum tüp mide ameliyatı ile ilgili çok değerli bilgiler aktarmış ve bu bilgiler hastalar tarafından yoğun bir ilgi ile takip edilmektedir. Türk Hekimleri sitesinden kendisini takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.