Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Load Cell Ürünleri

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
802
Tepki Puanı
14
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
başka bir deyişle yük hücresi, üzerine tesir edilen bir yük ile gücü elektronik bir sinyale dönüştürmeyi sağlayan dönüştürücüdür. Yük hücresi devrenin özelliğine bağlı, voltaj farklılığı, akım metamorfozu ve frekanslarının metamorfozları olmaktadır. Ürünün genel olarak, itinayla tekli olarak seçilmiş ve şekillendirilen metal şase ile Strain Gagelerle kurulmuş bir Wheatstone köprüsünden oluşur. Yay çalışanları bir fiziksel kuvvet yapıldığında bu bir deformeye sebebiyet olur, yay personelinde alana gelen bu deforme Wheatstone köprüsü üzerinden bir elektrik sinyali olarak çıktı alınır.

Üretilen bu mikroişlemci destekli bir göstergede işlenerek, kuvvet veya ağırlık bilgisi olarak gösterilir. Kullanım yerleri: elektronik terazi, kantarlar, kantarlar, torbalama makineleri, bantlı hakimiyet kantarları ve akış kantarları gibi muhtelif endüstriyel tart gibi Yük hücreleri kullanım yerlerinin gerektirdiği biçimde kurulum edilirler bu surattan değişik ve muhtelif modelde tesadüfüdür. Zamanımızda 100 gram dan 2000 bin ton a kadar geniş bir kapasite aralığında yük hücresi yapılabilmektedir. Kısaca Yay çalışanının alana giriş yapılan bu yer değiştirme Strain Gageler ile öncelikle bir empedans başkalaşımı olarak idrak edilir ve Wheatstone köprüsü üzerinden bir elektrik sinyali olarak çıktılanır. Sinyal mikro operasyoncu tabanlı bir göstergede işlenerek kuvvet ya da ağırlık bilgisi olarak gösterilir. Loadcell ile ilgili profesyonel destek almak için ziyaret etmeyi unutmayınız.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.