Tanıtım Konya Mobilya Dekorasyon Sitesi

seohaberleri

STR - Level-II
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
67
Tepki Puanı
0
Puanları
6
Yaş
29
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek

Reputation:

Konya mobilya dekorasyon alanında yıllara yaygın tecrübesiyle hizmette sınır tanımayan ve mobilya üretmek kadar şıklığına da önem veren www.hasgeylani.com, müşteri memnuniyeti doğrultusunda şıklıktan ödün vermeyen ürünleri sizlerin beğenisine sunmaktadır. Evinizi dekore ederken, evinizi yenilerken renkli ve huzurlu bir atmosfer, şık ve dekoratif yaşam alanları oluşturmak için dekorasyon tarzı kadar kullanılan mobilyalar da çok önemlidir. Dekorasyon içinde yer alan mobilyalar; dekorasyona renk veren, dekorasyonu şekillendiren, dekorasyonu doğal ve pratik birer yaşam alanı haline dönüştüren temel unsurlardır. Dekorasyon içindeki doğallığı pekiştirmek, renk ve doku sayısını çoğaltmak, çok renkli ve şık dekorasyonlar yapmak maksadıyla doğal ahşap mobilyalar veya renklendirilmiş mobilyalar tercih edilmelidir.

Yapılmış olduğu ağaç türüne göre mobilyalar kendiliğinden renk ve desen sahibi olabileceği gibi ahşap mobilya kaplama işlemi yapılarak ve ahşap mobilya boyaları kullanılarak; ahşap mobilyalar olduğundan farklı renklere sahip hale getirilebilmektedir. Sadeliği sevenler için sadeliğin sembolü olan ahşap mobilya renkleri, ışıl ışıl gözükmesini isteyen ve renkli dekorasyonlar sevenler için cezbedici ahşap mobilya renkleri kullanılarak boyanan ahşap mobilyalar evlerinizde ihtişamlı birer mobilya olarak dekorasyona can verir. Evimizde kullanmış olduğumuz mobilyalara mutlaka dekorasyon stiline göre renk verilmelidir. Ahşap mobilyaları, renk kataloğunda yer alan bütün renkler doğrultusunda renklendirmeye müsait olduğu için evinizde hayal ettiğiniz ve arzuladığınız doğallığa sahip rengarenk bir dekorasyon yapabilirsiniz.

Has Geylani Mobilya Dekorasyon, Konya ili Kulu ilçesinde mobilya imalatı ve mobilya dekorasyon aynı zamanda otomotiv ve inşaat alanlarında faaliyet gösteren bir firmadır. Deneyimli personeliyle birlikte siz değerli müşterilerimize, kalite ve şıklıktan ödün verilmeden en iyi hizmetin sunulması amaçlanmaktadır. Kulu mobilyacı olarak kazanmış olduğu tecrübeyi aynı zamanda sektörde öncü ve yenilikçi kalmak için kullanmakta olan bir firmadır.