Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Kompresör Satış ve Bakım Hizmetleri

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
923
Tepki Puanı
15
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Atmosfer içerisindeki havayı atmosfer basıncından daha yüksek basınç seviyesine çıkartmak için, havayı ya da gazları sıkıştırarak basınçlı hava oluşturan teknolojik makinelere kompresör adı verilmektedir. Sıkıştırma ve soğutma gibi seçenekleri ile günümüzde pek çok farklı markaya ait kompresörler bulunmaktadır. SKY Mühendislik, Afyon, Antalya, Isparta, Burdur, Konya ve Karaman illerinin tek yetkili bayisi olarak Alman Kaeser marka ve teknik bakım hizmeti sunmakta olan bir mühendislik firmasıdır. Sektördeki 20 seneyi aşmış tecrübeleri sayesinde en iyi kalitede hizmeti sunmak için çalışmalar gösteren SKY Mühendislik, işletmenizin gider maliyetini düşürecek ve daha verimli çalışan cihazlarla bütçenizi destekleyecek ürünlerin satış ve servis hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.

Kaeser marka kompresörler, diğer markalara ait kompresörlere oranla daha geç bakım saatlerine ve periyodik bakıma ihtiyaç duyan, en düşük vida bloğu hız seviyesi sayesinde elektriğin daha tasarruflu kullanılmasına ve bu sayede en az elektrik tüketimi sağlanmasına imkân sağlayan kompresörlerdir. Kompresörlerinize ait bakım ve servis hizmetleri için SKY Mühendislik ve bakım hizmeti sunmaktadır. Ürünlerinizin uzun vadeli kullanımı ve gider oranlarınızın düşürülmesi noktasında sizlere yardımcı olan firma, basınçlı hava sistemleri ile ilgili tüm taleplerinize yönelik işlemleri en düşük işletme giderleri ve en az elektrik tüketimi ayrıcalıkları ile sunan Kaeser marka kompresörlerle hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için hemen adresine gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular