Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Kimsenin Bilmediği Yeni İş Fikirleri

grapseo

Forever StarTR!
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Haz 2020
Mesajlar
53
Tepki Puanı
0
Yaş
33
Konum
Diyarbakır
İlgi Alanı
web
Cinsiyet
Erkek
Mevcut işinden sıkılanlar veya kendi işyerini kurmak isteyen genç girişimciler, bu kapsamda derinlemesine araştırmalar yapmaktalar. Bu araştırmalar neticesinde çeşitli yeni de edinmekteler. Kimilerinin sermayesi fazlasıyla bulunurken, kimi girişimciler ise daha orta veya düşük ölçekli hesaplamalar neticesinde kendi iş yeri hayallerini gerçekleştirmekte. Buna yönelik birçok farklı iş fikirlerinin olduğu çeşitli yorumların da yer aldığı web sitelerinden tüm bilgileri edinmek kolay. Sıra dışı ve henüz kimsenin pek bilmediği yüzlerce sektörün yer aldığını da söylemeden geçmeyelim.

Kimsenin Bilmediği Yeni İş Fikirleri

Çeşitli iş fikirleri üzerine bilgilerin yer aldığı sitelerde, ilgili işler için gerekli sermaye, yol haritası, tecrübeler, uzman yorumları ve daha birçok farklı özel bilgiye erişmek mümkün. Bu doğrultuda tüm artı ve eksileri bir kenara not ederek ilgi duyduğunuz veya duyacağınız yeni bir iş fikri üzerine sizlerde kendinize bir yol haritası çizebilir, gerekli sermaye doğrultusunda hayalini kurduğunuz işinizi kurabilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.