Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Kemer Satılık Villa İlanları Sitesi

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
915
Tepki Puanı
15
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Emlak sektörü günümüzde en yaygın hale gelen sektörlerden biridir. İnsan yaşamının olduğu her yerde aktif olarak işleyen emlak sektörü kiralık ve satılık emlak ürünleri ile geniş kitlelere hizmet etmektedir. Mira 32 Emlak Danışmanlığı ve İnşaat Ltd. Şti 1996 yılından bu yana Antalya ve ilçelerinde kaliteli hizmet sunmaktadır. , kiralık villa kemer, gibi farklı kategorilerde hizmet veren firma en lüks villa ve daire seçenekleri ile kaliteli hizmet sağlamaktadır. Gayrimenkul alımı ve yatırım yapma isteği olan müşterileri için en güzel fırsatları sunan, yenilikçi, üretken, doğru kararlar ve optimum çözümler ile müşterilerinin arayışına cevap veren firma sektörde ön plana çıkan öncü firmalardan biridir.

2004 yılından bu yana Antalya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yetkilendirilen ve lisanslı Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı Acentesi olarak faaliyet gösteren firma gayrimenkul satış ve kiralama hizmetleri için danışmanlık hizmeti de vermektedir. hizmeti ile yabancı ve yerli yatırımcılara sunduğu seçenekleri danışmanlık hizmeti eşliğinde veren firma bugün geniş müşteri kitlesine sahip başarılı firmalardan biri haline gelmiştir. Mira 32 Emlak Danışmanlığı ve İnşaat Ltd. Şti uzun yıllardır ticaret sektörü içerisinde yer almış, şu an ki firma faaliyetinden önce deri giyim ve kuyumculuk sektöründe faaliyet göstermiş olan köklü bir firmadır. Firma hakkında detaylı bilgi için sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular