Tanıtım Karma Nedir?

seohaberleri

STR - Level-II
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
68
Tepki Puanı
0
Puanları
6
Yaş
29
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek

Reputation:

Binlerce yıldır insanlar hayatı ve hayatta yaşadıkları olayları sorgulamaktadır. Kimileri yarını düşünür kimileri ise dünü düşünür. Her insanın kafasını meşgul eden sorular bulunmaktadır. Bu sorulardan bazıları genel sorular olurken bazıları da başlarına gelen olaylar sonucu gelen bireysel sorular olmaktadır. Kötü veya talihsiz bir şey ile karşılaştığında çoğu insan 'neden ben' diye sormaktadır. İyi olan şeyleri sorgulamazken kötü olanı sorgulama fikri hep vardır. İşte 'neden ben' sorusunun cevabı karma nedir sorusunun cevabında gizlidir. Karma, “ne ekersen onu biçersin” temalı bir uzakdoğu temelli evrensel bir inanış biçimidir. Fizik alanındaki etkiye tepki diye örneklerle çoğaltılabilen karma insanın hayatındaki eylemlerin sonuçları olarak gelecekte onları bekleyen şeylerin bütünüdür. Bu yüzden karma biraz da bugünkü davranışlar ile geleceği belirleme sanatıdır.

Evrensel yasa olan karma beraberinde gelecek yönlendirme sanatı olan astrolojiyi de getirmektedir. Vedik astroloji denen Hindistan kökenli ve binlerce yıldır öğretileri ile insanı yönlendiren anlayış karmayı ve sonuçlarını algılamak için en ideal yöntemdir. Bu öğretinin tanımı ve kullanımını anlatıp yönlendiren www.mucizeleriniyarat.com sitesi pozitif bir hayat sürmenin ve doğanın gücünü algılamanın bilincini aşılamaktadır. Aşk, eğitim, evlilik ve iş hayatı gibi önemli konularda size kendinizi tanıma gücü veren site faaliyetleri ile artık huzur dolu bir hayata bakmak mümkün olmaktadır.

Yıldız haritası ile dönüm noktaları çıkaran site doğada milyarlarca yıldır var olan taşların pozitif enerjileri ile geleceği şekillendirmek adına hizmet vermektedir. Bünyesindeki doğal taş kolye ve bileklikleri ile negatif enerjiden kurtulmak için destek olurken evrenin belirli büyük güçlerinin dengesini sağlamak için de çakra dengeleyiciler sunmaktadır. Farklı enerji merkezleri arasındaki dengeyi koruyarak ideal ve iç huzur dolu bir yaşam sunmanıza yardımcı olmak için hem ürünleri hem de Vedik astroloji uzmanları tarafından verilen destek ile mucizeleriniyarat.com her zaman yanınızda olmaktadır.