Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım ISO 27001 Belgesi Başvuru

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
1,371
Tepkime puanı
15
Yaş
31
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Bilgi güvenliği teknolojinin ilerlemesi ile daha fazla önem kazanan bir olgu haline gelmiştir. Teknolojinin gelişmesi ile bilgi güvenliği açısından ortaya çıkan açıklar bilginin korunmasına yönelik farklı tedbirler oluşturulmasına zemin hazırlamıştır. ISO tarafından kullanıma sunulan bu güvenlik tedbirlerinin uygulanmasında önemli bir rol oynamaktadır. Kuruluşların tüzel kişilik gizli verilerinin güvenliğini sağlamak amacı ile sunulan belge kişi, kurum ve kuruluşların saklı tutulması gereken tüm verileri için gereken güvenli ortamın zemininin hazırlanmasında rol oynamaktadır. ISO 27001 Belgesinin temel amacı bilgi güvenliği konusunda etkili bir sistem kurmaktır.

Kuruluşların ISO 27001 Belgesine sahip olmaları onlara pek çok avantaj sağlamaktadır. Bu belgeyi alabilmek için öncelikle akredite edilmiş bir danışmanlık firması ile görüşülmelidir. Uluslararası kuruluşlar tarafından akredite edilen öncü danışmanlık firması ile iş birliği yapmak belgenin alınmasına ve şirket itibarının en yüksek seviyede tutulmasını sağlamaya yardımcı olacaktır. Rakiplere karşı daha sağlam bir yapının oluşturulması, bilginin kontrol ve güvenliğinin sağlanması, bilgi güvenlik açıkları nedeni ile oluşabilecek her türlü soruna karşı şirket itibarının korunmasının hedeflenmesi avantajlarına sahip olabilmek için ISO 27001 Belgesine sahip olmak yeterlidir. Başvuru süreci boyunca danışmanlık hizmeti tarafından gereken tüm yardımlar sağlanmakta, başarılı ve etkin bir çalışmanın ardından olumlu sonuçlanan süreç sonucu bu belgeye ve tüm bu avantajlara sahip olmak mümkündür. Daha fazla bilgi için hemen adresine gelebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.