Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım İş Sağlığı ve Güvenliği Nedir?

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
644
Tepki Puanı
13
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
İş sağlığı ve güvenliği bir meslek dalı olarak iş hayatında önemli bir yere sahiptir. Bugün pek çok sektörde çalışanlar için bir ihtiyaç haline gelen ekipleri sayesinde işçiler ve çalışanlar olası kaza ve aksilikler konusunda bilgilendirilerek daha bilinçli çalışanlar haline getirilmektedir. Başta çalışan sağlığı olmak üzere işletme ve üretim aşamalarını da destekleyen bu eğitimler sayesinde riskler önceden planlanabilir hale gelmekte ve bu riskler karşısında çalışanlar ve işletme hazırlıklı olabilmektedir. öncelikle insan odaklı olarak işlemektedir. Yani başta çalışanların sağlığı esas alınmakta ve çalışanlar bilinçlendirilerek risk durumları minimalize edilmektedir. Günümüzde zorunlu hale getirilen bu hizmet pek çok sektör içerisinde yer almaktadır.

İş sağlığı ve güvenliği hizmeti arayan firmalar ile bu hizmeti veren firmaların bir araya geldikleri, birçok bilgi ışığında birbirlerine teklif sunarak anlaşmaya bağlayabildikleri, eğitim modülü ile iş sağlığı ve güvenliği alanında hizmet veren meslek gruplarının seviye eğitimleri alabildikleri, bu meslek grubuna dair iş ilanları bulabildikleri, İSG VE alanında Türkiye’nin ilk ve tek online pazar yeri olan web sitesi daha pek çok ilk olmanın gururunu yaşamaktadır. Farklı modül seçenekleri ile kullanıcılarına kaliteli pek çok hizmet sunan web sitesine tıklayarak iş sağlığı ve güvenliği alanında forumları takip edebilir, iş ilanlarını inceleyebilir, bu hizmeti satın alabilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular