Neler yeni
StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları esokey, okeylisans, OkeyLisans İnternet Hizmetleri

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Hatay Günlük Ev Kiralama Sitesi

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
711
Tepki Puanı
13
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Hatay, ülkemizin en mühim eski yerleşim yerlerinden bir tanesi olarak yerini almıştır. Milattan önceki tarihlerden bu zamana kadar pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Hatay'ın gezilip görülmesi gereken birçok tarihi eser mekanları vardır. Bunlardan Hatay Arkeoloji Müzesi, Sint Pierre Kilisesi, Titus Tüneli, Nur Dağları, Harbiye Şelalesi, Şalen Şelalesi, Musa Ağacı gibi birçok güzelliğe sahip bir şehirdir. Bu anlamda gezilip görülmesi gereken şehirler içinde de yerini almıştır. Hatay şehrini görmeye gelenler için ise otel haricinde pek çok konaklama imkânı da yer almaktadır. bu noktada çok tercih edilen avantajlar içindedir. Bununla beraber ve fırsatları da otele gitmek istemeyen ve ev konforunda bulunmak isteyen insanlar için büyük bir fırsat olarak yerini almıştır. Otele göre daha uygun fiyatlı olması da müşterileri tarafından göz doldurmaktadır.

Antakya ve Serinyol’da da uygun fiyatlı ve konforlu şekilde tutacağınız dairelerle de en güvenli şekilde kalabilir ve seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz. Hatay’ın en büyük ilçesi ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kozmopolit kentlerinden birisi olan ve dinleri farklı pek çok topluma ev sahipliği yapmış olan Antakya’dan da tutacağınız ev ile Antakya’nın tam ortasından geçen Asi Nehrini de daha yakından görme fırsatını edinebilirsiniz. bu noktada sizlere güvenle hizmet vermektedir.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular