Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Güncel Uygulama Marketi Erdroid

bebekorguu

Forever StarTR!
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
15 Ağu 2020
Mesajlar
25
Tepki Puanı
1
Yaş
39
Konum
ist
İlgi Alanı
webmaster
Cinsiyet
erkek
Güncel Uygulama Marketi Erdroid


Hem Android hem de iOS için en güncel uygulamaları kullanıcıların hizmetine sunan ile sizler de işinize yarayan uygulamaları kolayca indirebilirsiniz. Sitedeki arama alanında hem oyun hem de diğer uygulamaları arayıp kolaylıkla en güncel sürümüne ulaşmanız mümkündür. Ayrıca kullanıcıların daha rahat indirme yapabilmeleri adına 2 farklı indirme seçeneği bulunmakta. Dilerseniz Google Play Store veya App Store indirebileceğiniz gibi, dilerseniz de doğrudan site üzerinden uygulamaları telefonunuza indirebilirsiniz. Bu sayede kullanıcılarının güvenlikten endişe duymamaları adına oldukça opsiyonlu davranan Erdroid üzerinden tüm uygulamaların güncel hallerini edinmeniz mümkün olacaktır.

Büyük bir uygulama bankası olmak adına çalışmalarına emin adımlarla devam eden Erdroid, sadece Türkçe değil birçok dilde hizmet vermektedir. Bu dillerden bazıları dünya üzerinde en çok konuşulan İngilizce, Rusça ve benzerleridir. Sizler de bu sayede kendi dilinize uygun olarak siteyi rahat bir şekilde deneyimleyebilirsiniz.

Sitenin kullanıcı dostu tasarımı sayesinde kullanıcılar diledikleri oyun veya uygulamaya en kısa sürede erişebilirler. Bunun için tek yapmaları gereken sitenin ana sayfasında bulunan arama alanından bulmak istedikleri uygulamanın adını yazmak olacaktır. Ayrıca dilerseniz sitenin sağ üst tarafında bulunan “Oyunlar” ve “Uygulamalar” bağlantılarına tıklayarak kategorisel olarak da sıralayabilirsiniz. Bu sayede aradığınız uygulamaya erişmek ve onu bulmak diğer sitelere kıyasla çok daha rahat olacaktır.

Güvenli altyapısı sayesinde kullanıcılarına kesintisiz bir şekilde hizmet vermeye devam eden Erdroid üzerinden uygulamaları gönül rahatlığıyla indirebilirsiniz. Ayrıca sadece popüler uygulamalar değil, buna ek olarak işinize yarayabilecek ancak daha az tanınan uygulamalar da Erdroid üzerinde yayınlanmaktadır. Bu sayede diğer kullanıcılardan farklı ve avantajlı bir şekilde mobil cihazlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Sizler de telefonunuzu güncel ve işe yarar uygulamalarla donatmak için sitemiz üzerinden indirmeler yapabilirsiniz.

Erdroid üzerinde kullanıcıların sevdiği özelliklerden birisi de puanlama ve yorumlama sistemidir. Bu özellik sayesinde kullanıcılar sitemiz üzerinden indirdikleri uygulama veya oyunları puanlama hakkına sahip olurlar. Ayrıca yorum yapma alanı sayesinde de kullanıcılar uygulamaları kullanırken tecrübe ettiği güzel olayları sitemizde paylaşabilirler. Sizler de bu alanlar sayesinde uygulamayı indirmeden önce o uygulama hakkında diğer insanların fikirlerine kısa sürede ulaşmış olursunuz.

Evrensel bir zihniyetle birçok dilde kullanıcılarına hizmet vermeye devam eden Erdroid uygulama indirme sitesi sayesinde aradığınız tüm uygulamaları kısa süre içerisinde indirmeniz mümkündür. Göze oldukça hoş gelen ve en önemlisi de doğru indirme butonunu saatlerce aramanızı gerektirmeyen bir tasarıma sahip olan Erdroid ile sizler de telefonunuz için en doğru uygulamaları bulabilirsiniz. Rakiplerinin aksine kullanıcıların memnuniyetini en fazla düşünen sitelerden birisi olan Erdroid ile uygulama indirmek artık sizin için bir eziyet olmaktan çıkacaktır. Sizler de telefonunuz için güzel uygulamalar keşfetmek ve bu uygulamaları en kısa sürede indirebilmek için sitemizi tercih edebilirsiniz.

Örnek bazı uygulamalar:

 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular