Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Gümüş Takılar

is_for_you

Forever StarTR!
Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
22 Ekim 2019
Mesajlar
127
Tepkime puanı
1
Yaş
40
Konum
ist
İlgi Alanı
webmaster
Gümüş madeni; değerli, parlak ve beyaz bir madendir. Kullanım alanı itibari ile çok geniştir ve kıymetli bir malzemedir. bu alanlarda önemli olanlardan biridir. Yüksek ısılara dayanıklıdır. Madeni yapı gereği yumuşaktır ve günlük kullanımda, gümüş takılar rahatlık sağlar. Gümüş tarihte kullanılmış ilk antibiyotiktir. İncelterek ve ezilerek hasta bireylere damardan enjekte edilmesi ile hastalarda iyileşme gözlemlenmiştir. Aynı zamanda ilk sargı bezi de yine gümüşten yapılmıştır. Anti bakteriyeldir ve sağlığa da birçok faydası vardır. Radyasyona karşı koruyucudur ve birçok deri hastalığına iyi gelmektedir. Sağlık için olan faydalarından dolayı insan ile temasının daha çok olabileceği alanlarda kullanılmıştır. Mücevher alanında da hem rengi hem de faydaları göz önünde bulundurularak birçok çeşit gümüş takı üretilmiştir.

Gümüş Asaleti
Gümüş takılar
birçok sebep ile tercih edilebilir. Kaliteli ve oldukça göz alıcıdır. Gümüşün rengi kendi ismi ile bilinmektedir. Aslında gri renginin parlak halidir. Gümüş takılarda çok tercih edilmektedir. Gümüş madeninden elde edilen takılarda gold ve rose gold rengi diye anılan altın sarısı ve bronz renklerde birkaç işlem ile elde edilip çok rahat kullanılmaktadır.

Gümüş Takıların Çeşitliliği
, takılar arasında en çok tercih edilenlerden biridir. İster gösterişli ister minimal olsun herkese hitap edecek birçok çeşit mevcuttur. Yıllarca müşterileriyle birlikte olacak bu kolyeler her renk taşlar ile ve her renk zincir rengi ile müşterilere sunulmaktadır. Sade ve gösterişli tercihlere açık bir skala sunulmaktadır. Gümüş takıların uzun ömürlü ve dayanıklı olması alıcıları tarafından tercih sebebidir. diğer gümüş takılardan biridir. Zarif aynı zamanda kullanışlı birçok gümüş bileklik modeli mevcuttur. Kolyelerde olduğu gibi bileklikler üzerinde de taşlı modeller mevcuttur. Çok değerli ve uzun süreler parlaklığını koruyan swarovski taşlar ile çalışılmış parçalar mevcuttur. Zevklere uygun olarak bütün gümüş takılar sahiplerini bekliyor.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular