Görüntülü görüşme yazılımı mı aramıştınız?

• Konbuyu başlatan ayfareli
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görüntüler : 1K -
    Etiketler:

ayfareli

Forever StarTR!
Kayıtlı Kullanıcı
İlgi Alanı
yok
Görüntülü görüşme yazılımı mı aramıştınız?

özellikle uzaktan eğitim uygulayan kurumlar tarafından çok sık kullanılmaktadır. Yazılım için sağlam bir firma bulup firmadan gerekli bilgileri ve lisansı satın almalısınız. Uzaktan eğitim ve görüntülü görüşme sistemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Web sitemize E-uzaktan.com bağlantısından erişim sağlayabilirsiniz. Sitemizde gerekli açıklamaları ve aklınıza takılan soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Görüntülü görüşme vb kamera ve mikrofon yardımı ile görüntülü ve sesli konuşmalar yapmaya imkan sağlar. Eğitimde çok yönlü iletişim bu sistemle sağlanır. Ortak yazı tahtasını görüntülü görüşme yazılımları ile entegre edip eğitim dünyasını daha verimli hale getirebilirsiniz. Görüntülü görüşme yazılımları bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlardan kullanılabilir. İnternet bağlantılı her noktadan düzenlenecek olan eğitim programına dahil olabilirsiniz. Görünüşü görüşmenin en güzel yanlarından birisi ekran paylaşım imkanı sunmasıdır. İhtiyacınız olduğu anda ekranınızın tamamını ya da ihtiyacınız olan kısmını kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

5.png

Virüs salgınından sonra görüntülü görüşmeler yaygınlaştı. Sosyal mesafeyi korumak adına artık insanların yakın temas halinde olması insan sağlığı açısından tehlikelidir. Bu tip zaruri durumlarda yapacağınız toplantıların aksamaması, işlerinizin durmaması için görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz. Kusursuz görüntülü görüşmeler için özel olarak geliştirdiğimiz yazılım programlarını kullanabilirsiniz.

Video görüntülü görüşme yazılımı ile doküman paylaşabilirsiniz. Bilgisayarınızda yer alan herhangi bir sunumu anlık olarak paylaşabilirsiniz. Kayıt video yayınlama ile her türlü videolarınızı yayınlayabilirsiniz.

Görüntülü görüme yazılımlarının kullanımı oldukça basittir. Hızlı bir sistemdir. Programı kullanmak için herhangi bir program indirmeden sadece flash player ile kullanabilirsiniz. Sistem ile haftanın 7 günü dilediğiniz an ekibinizle toplantılar düzenleyebilirsiniz. Ekibinize sanal bir sınıf ortamı oluşturup etkileşimli dersler verebilirsiniz. Bant genişliği olmadan net bir görüntü ve ses ile güçlü bir iletişim kurabilirsiniz. Sistem dinamik bir yapıya sahip olup sürekli yeni güncellemeler ile kendini yenilemekte ve geliştirmektedir. Sistem hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sitemizde programın çalışması, kullanımı ve size sağlayacağı katkılara ulaşabilirsiniz. Sistem hakkında sorularınızı sitemizden bize ulaşıp sorabilirsiniz.

StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.