Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım Fethiye Yamaç Paraşütü Hizmetleri

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
1,371
Tepkime puanı
15
Yaş
31
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Site Url
https://artemisparagliding.com/
Site Title
Fethiye Yamaç Paraşütü Hizmetleri
Yamaç paraşütü, son zamanlarda popüler hale gelmiş bir spor türüdür. Yamaç paraşütü yaparak adrenalin seviyenizi yükseltmek için bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Fethiye yamaç paraşütü yapmak için oldukça uygun bir tatil beldesidir. Muğla’ya bağlı olan bu ilçe yamaç paraşütünün sık yapıldığı yerlerden bir tanesidir. Yamaç paraşütü ile ortalama 35 ya da 40 dakika uçmanız mümkündür. İsteğe bağlı olarak, bayan ya da erkek yamaç paraşütü pilotlarını da tercih edebilirsiniz. Ölüdeniz yamaç paraşütü ile yapacağınız unutulmaz sporları, kaydetme şansına da sahipsiniz. Uçuş sonrası isteğe bağlı olarak otelinize de direkt olarak gidebilirsiniz. Çünkü otele bırakma hizmeti uçuş sonrası verilebilmektedir.

Uçuş aşamasında sizlere yardımcı olan pilotların ise lisansları bulunmaktadır. Genel olarak, yamaç paraşütü fiyatları ise bütçe dostu oranlardadır. Bu sporu yapmak için ise belli şartlar bulunmaktadır. Yamaç paraşütü uçuşlarında 100 kg üst sınırı vardır. Dolayısıyla kilo sınırı tutmayan bireylere bu spor önerilmemektedir. Yamaç paraşütü hizmetinin yanı sıra, mavi tur, sürat teknesi kiralama, Jeep safari turu, mini Fethiye turu, tüplü su altı dalışları gibi aktiviteler de yapılabilmektedir. Bu yönde yapılan farklı spor aktiviteleri sayesinde, eğlenceli ve unutulmaz bir tatil geçirebileceğinizi söyleyebiliriz. Yamaç paraşütünden sonra ya da önce yapacağınız farklı türdeki aktiviteler ile kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular