Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım En Uygun Düğün Davetiye Modelleri

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 Mayıs 2020
Mesajlar
1,371
Tepkime puanı
15
Yaş
31
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Düğün organizasyonları çiftler için oldukça önemlidir. Düğün salonundan düğün pastasına kadar her detay düşünülmekte ve özenle seçilmektedir. Tabi düğün dendiği zaman akla gelen ilk unsur olmaktadır. En mutlu ve en özel gününüze eş ve dostlarınızı çağırmak için aracı olarak kullanılan davetiyeler çok farklı tasarımlara sahiptir. Farklı model ve tasarımlarla müşterilere sunulan kataloglardan seçilerek basıma hazırlanan modelleri zaman içerisinde geliştirilmiş farklı organizasyonlarla da yapılabilmektedir. Her işlemin online platforma taşındığı yeni dünya düzeninde düğün davetiyeleri de online ortamdan gönderilebilir hale gelmiştir. Daha az maliyete sahip bu seçenek sayesinde hem düğün sahipleri bütçelerine destek olmakta hem de kağıt üretimi için kesilen ağaç sayısında azalma olmasını sağlamaktadır.

Yeni nesil olarak hizmet sağlanan online davetiye hizmetini ülkemizde ilk kez ücretsiz olarak veren Hızlı Davetiye 2021 yılı sonuna kadar çiftlere ayrıcalık tanımaktadır. 2021 yılı sonuna kadar kampanyası ile davetlilere düğün salonu konumu, düğün bilgileri gibi farklı içerikler sunulabilmektedir. Bu sayede çiftlerin yükünü azaltacak ve özel günlerini daha keyifli geçirmelerini sağlayacak olan firma bu kampanyası ile bir ilke imza atmıştır. Ücretsiz online randevunuzu oluşturmak için web sitesini ziyaret ederek form doldurabilir ve kampanyadan yıl sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Gelişen teknolojiye ayak uydurmak isteyenler için kaliteli bir hizmet olan uygulama müşteriler açısından da memnuniyet sağlamaktadır.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular