Neler yeni
UzmanYazar, Freelance Tanıtım Yazısı Satışı, Web Yazılım Hizmetleri StarTR Türkiye,nin Sanal Sohbet Odaları

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

StarTR Network 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

StarTR Forum! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası

Tanıtım En İyi Kişisel Gelişim Kanalları

seohaberleri

Forever StarTR!
Seo Uzmanı
Katılım
28 May 2020
Mesajlar
853
Tepki Puanı
15
Yaş
30
Konum
Ankara
İlgi Alanı
SEO
Cinsiyet
Erkek
Kişisel gelişim, her bireyin muhakkak yapması gereken bir değişim şeklidir. Bu değişime erişebilmek için belli farkındalıklara sahip olmak gerekmektedir. Bu anlamda hizmet veren birçok uzman kişi ve YouTube kanalı bulunmaktadır. sayesinde, farklı sektörlerde başarı elde edebilir ya da toplum içinde saygın biri haline gelebilirsiniz. Aynı zamanda, yaşantınızda istediğiniz ne varsa kişisel gelişim sayesinde elde edebilirsiniz. Kişisel gelişim ile alanında da kendinizi geliştirebilmeniz mümkündür. Youtube’a girdiğinizde bu anlamda açılmış olan birçok kanalın olduğunu göreceksiniz. Ayrıca belli topluluklar, oynatma listeleri ve videolar üzerinden de kişisel gelişim çalışmalarını takip edebilirsiniz. Aynı zamanda, hayatla ilgili kafanızdaki soru işaretlerinden de kişisel gelişim sayesinde kurtulabilirsiniz.

Üniversite bilgi kanalları da sizlere bu anlamda büyük bir yardım sağlayacaktır. Çünkü öğretim görevlileri ve bilirkişiler kişisel gelişim alanında ilerlemek isteyen bireylere yardımcı olmaktadır. Sunulan video ve bilgilendirici metinler sayesinde, kendinizi hayata daha iyi hazırlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra, umudunuzu geri kazanmanızı, özgüveninizi artırmanızı, başarılı olma çabalarınızı da kişisel gelişim sayesinde elde edebilirsiniz. Youtube kanalları sayesinde, kendiniz için bir eğitim planı oluşturarak bu anlamda bir adım atabilirsiniz. Kişisel gelişim yaparak hem daha iyi bir eğitim hem daha kaliteli bir hayat sürebilirsiniz. Ancak bu alana vakit ayırmanız ve bütün eğitimleri gözden geçirmeniz gerekmektedir. Youtube linki üzerinden kişisel gelişim videolarını gözden geçirebilirsiniz.
 
StarTR Bilgilendirme!
Yazılan Yorumlar Genel Ahlak Kurallarına Uygun Olmak Zorundadır. Bu Konuda Hassasiyet Göstermenizi Rica Ediyoruz.

Benzer konular